Услуги

Каталог
boneco


Про компанію

zdanie.jpg

 

SV-KOND - професійна інженерна компанія, що спеціалізується системами вентиляції, кондиціонування, опалення. Промислового рівня так і побутовими вентиляційними системами, кондиціонерами та опаленням. З моменту розробки проекту на обслуговуване приміщення, підбору необхідного устаткування, продажем і безпосереднє виконання роботи з його монтажу з наданням гарантії, як на встановлене обладнання, так і на виконані роботи.

 

Наші переваги:

 

Прямий зв'язок з виробником.

 

Висока якість пропонованого обладнання. Орієнтуючись на роботу тільки з всесвітньо відомими компаніями, що мають багаторічний досвід і довели свою надійність і конкурентоспроможність, ми пропонуємо дійсно високоякісне обладнання.

 

Наявність складу в Києві та в регіонах. Мінімальні терміни поставки обладнання під замовлення.

 

Наявність комплектуючих.

 

Налагоджена система доставки обладнання по Києву і в регіони України. Гарантія. При підтвердженні заводського шлюбу проводиться заміна обладнання або заміна комплектуючих.

 

 

Надійність співробітництва обумовлена стабільністю, бездоганною репутацією і високо кваліфікованим персоналом, які усвідомлюють свою професійну відповідальність і роль в контексті загального розвитку компанії. За кількістю реалізованих проектів, обсягів продажів і діапазону комерційних інтересів SV - KOND займає найвищі позиції. Продовжуючи успішно реалізовувати свій потенціал, він стійко зростає - перш за все, якісно. Саме висока якість пропозицій, послуг і сервісу закладено в філософії компанії як основне правило поведінки у бізнес-співтоваристві. 


Сертификат Дилера Mitsubishi Electric
Сертифікат Дилера Mitsubishi Heavy Industries
Сертифікат Знак Якості