Услуги

Каталог
boneco


ЕЛЕКТРОКАМІНИ

Все
OLMO DIMPLEX

Ціна от: 6345 грн.

Электрокамин OLMO OL-S1M

Ціна от: 7830 грн.

Електрокамін OLMO OL-C6B

Ціна от: 9342 грн.

Електрокамін OLMO OL-P6B

Ціна от: 10800 грн.

Електрокамін OLMO OL-C2Z

Ціна от: 13230 грн.

Електрокамін OLMO OL-L3B

Ціна от: 12690 грн.

Електрокамін OLMO OL-C3Z

Ціна от: 15822 грн.

Електрокамін OLMO OL-C1Z

Ціна от: 23400.00 грн.

Електрокамін DIMPLEX SP16

Ціна от: 18720.00 грн.

Електрокамін DIMPLEX SP29

Ціна от: 29700 грн.

Електрокамін DIMPLEX VEGA

Ціна от: 19600.00 грн.

Електрокамін DIMPLEX MULTIFIRE 32

Ціна: 11610 грн.

Ціна: 6480 грн.

Електрокаміни Київ - великий вибір електрокамінів виробництва Данії.

Електрокаміни прийшли до нас як альтернатива класичного каміна, зберігши його особливості. І не вимагаючи при цьому величезних капіталовкладень і спеціально підібраного місця відповідні можливості побудови каміна. Електрокамін не такий вибагливий і має масу переваг:

  • не є джерелом відкритого вогню;
  • не вимагає особливого догляду;
  • не потребує дровах;
  • здатний обігріти приміщення;
  • низьке споживання електроенергії;
  • можливість установки в будь-якому місці;
  • якісна імітація живого вогню;
  • вишуканий дизайн;
  • низька собівартість з високим комфортом.

Можливість використовувати електрокамін як обігрівач, за рахунок конвекційної системи з вбудованим термостатом і регуляторами інтенсивності обігріву. Зробило електрокамін Olmo виправданим капіталовкладенням в затишок і комфорт вашого будинку. З можливістю установки в зручному для вас місці без особливих складнощів і умов. Електрокамін OLMO мають велику різноманітність моделей з різним оздобленням, з яких можна вибрати електрокамін за смаком. Електрокаміни можна підібрати під будь-вже зроблений інтер'єр квартири або будинку. Доставка по місту Київ у найкоротші терміни, що дуже зручно і не вимагає особливих витрат Вашого часу!

Електрокаміни Dimplex вироблені в Ірландії

Dimplex - це революція на ринку електрокамінів, перший електрокамін з ефектом Optiflame ® був випущений в 1988 році і з тих пір, постійно уточнюється та вдосконалюється до рівня досконалості, яким ви можете насолодитися сьогодні. В результаті електрокаміни Dimplex стали невід'ємною частиною ексклюзивних інтер'єрів в світі. Ви також можете вибрати один з двох приголомшливих ефектів полум'я-Optiflame ® і Opti-Myst ®. Optiflame ® є найпопулярнішим електричним ефектом полум'я в світі. Це унікальна, запатентована засобом створення реалістичного моделювання вогню від електричного джерела і створює ілюзію полум'я, що виходять з центру розширені спека топки, щоб забезпечити реалістичне світіння, яким можна насолоджуватися протягом усього року. Optiflame наш оригінальний і самий продаваний у світі електричний ефект полум'я, в той час як Opti-Myst являє собою повністю тривимірний ефект і самий реалістичний електричного полум'я в світі. Саме електричний камін Dimplex ви можете насолоджуватися цими перевагами по клацанню вимикача. Установка також легко ні з однією з вартості та розміщення обмежень, пов'язаних з димовими газовими сполуками та не потребує щорічного обслуговування. Всі електрокаміни Dimplex пожежобезпечні і були зроблені з найсуворішими вимогами безпеки для побутових електроприладів. Широкий спектр традиційних електрокамінів з ультрасучасним дизайном, ми можемо запропонувати вогонь для кожної житлової площі і будь-якого бюджету.Файлы:
КАТАЛОГ ЭЛЕКТРОКАМИНЫ DIMPLEX.pdf