Услуги

Каталог
boneco


КОНВЕКТОР ЕЛЕКТРИЧНИЙ

Ціна от: 2754 грн.

Electrolux ECH / AG-1000MF ECH / AG-1500MF

Electrolux створив енергоефективні конвектори з функцією очищення повітря Air Gate

newAirGate_01.jpgЗростання тарифів на енергоносії і погіршення екологічної обстановки призвели фахівців Electrolux до рішення створити енергоефективний конвектор Air Gate з системою фільтрації повітряного потоку.

Конвектор нового покоління Air Gate втілив в собі інноваційні рішення, що допомагають забезпечувати в будинку тепло, раціонально використовуючи електроенергію і забезпечуючи очищення повітря.

newAirGate_02.jpgАеродинамичний дизайн корпусу, низька посадка нагрівального елемента, ретельно продумана конфігурація конвекційної камери і спеціальна форма воздуховиводящіе жалюзі дозволяють створювати потужний конвективний потік, який швидко і максимально рівномірно обігріє будь-яке приміщення.
Висока енергоефективність конвектора (обігрівача) Air Gate пояснюється особливостями нагрівального елемента X-DUOS. Монолітна Х-образна структура, виконана із сплаву алюмінію, зводить до мінімуму теплові втрати, забезпечуючи моментальний нагрів, і має один з найвищих показників по надійності і терміну експлуатації. У нагрівального елемента X-DUOS «черепашник» поверхню, що збільшує його тепловіддачу на 20 % у порівнянні з традиційними монолітними нагрівальними елементами.

newAirGate_03.jpgРаціонально витрачати електроенергію дозволяє вибір між режимами повної і половинної потужності. Другий варіант особливо зручний для людей, які проживають у будинках з квотированной подачею електроенергії, робота конвектора в режимі половинної потужності дозволяє знизити навантаження на електромережу.

newAirGate_04.jpgДля моделей EF, EF Plus, EF Plazma передбачений високоточний термостат. Точністю до десятої частки градуса дозволяє досягти високого ККД - понад 90%, а також заощадити значну кількість електроенергії (до 20% в порівнянні з роботою термостатів інших типів). Кнопки блоку управління забезпечують можливість встановлювати необхідну температуру з кроком в 1°С в діапазоні від 5 до 30°С. Конвектори мають інформативний LED-дисплей, який відображає режими роботи, задану і фактичну температуру. Для конвекторів Air Gate передбачені функції AutoRestart, «Батьківський контроль», «Пам'ять заданих параметрів».

newAirGate_05.jpgКомплексна система очищення повітря Air Gate включає в себе кілька фільтрів. Антистатичний протипиловий фільтр затримує пил великих і середніх розмірів, вугільний - поглинає неприємні запахи і очищає повітря від різних хімічних сполук, катехиновий і Nano-silver фільтр - позбавляють повітря від мікробів, бактерій і вірусів. Фільтри прості в експлуатації.

newAirGate_06.jpgКрім того, система очищення Air Gate запобігає осіданню пилу на нагрівальному елементі, перешкоджаючи виникненню неприємних запахів та збільшуючи термін служби приладу. Для моделей EF Plus і EF Plazma передбачена функція іонізації повітря.

newAirGate_07.jpgОбігрівачі Air Gate не створюють циркуляції пилу в просторі, не змінюють рівень вологості в приміщенні і не спалюють кисень. Вони пожежобезпечні, витримують перепади напруги в електричній мережі, мають високий клас вологозахищеністю, здатні до самодіагностики, захищені від перегріву і нештатного відключення електрики.

Електричні конвектори Air Gate можуть розміщуватися стаціонарно (закріплюються на стіні) і напольно (встановлюються на спеціальні ніжки з роликами). У комплектацію кожного конвектора входять всі необхідні елементи для монтажу. Будь-який з варіантів установки обігрівача займе всього кілька хвилин.