Услуги

Каталог
boneco


ЕЛЕКТРИЧНІ КОТЛИ

Електричні котли Київ - використовують для опалення приміщень будь-якого типу: будинків, дач, магазинів, складів і т.д. як основне або резервне джерело теплопостачання. У порівнянні з газовими, конструкція котлів електричних істотно простіше, і тому надійніше. Основні елементи їх конструкції - теплообмінник, з електронагрівачами (Тенами) і блок управління і регулювання. Крім Тенових, існують менш поширені електродні електро котли.
Які ж достоїнства систем опалення, забезпечених електричними котлами? По-перше, при роботі вони не виробляють шкідливих викидів, бо не шкодять екології. Для електричних котлів не потрібно окремо будувати котельні і димар. Найважливіше - електричний котел набагато безпечніше газового. Вам не доведеться мати справу з газом або встановлювати ємності з паливом. На відміну від газових, котли електричні легкі в управлінні, компактні, дозволяють без проблем підтримувати задану температуру. Крім того, вони мають дуже високий ККД.
Невисока популярність електро котлів в Україні пояснюється просто. Не у всіх є виділена потужність, достатня для опалення великих приміщень. Тому, збираючись встановити електричний котел, відразу розрахуйте потрібну потужність. Крім того, в регіонах нашої країни часто трапляються перебої в енергопостачанні, але цю проблему вирішити простіше. Найчастіше електро котли просто використовують в парі з дешевими твердопаливними, які виступають в ролі резервних. Такий спосіб використовують і для економії електроенергії, спочатку доводячи температуру до потрібного рівня за рахунок дешевого твердого палива, а потім підтримуючи її за допомогою електричного котла. Як бачите, проблеми з електрикою цілком вирішувані. А при встановленні у великих містах, де жорстко регулюються екологічні норми і існують проблеми узгодження, котли електричні виграють у інших типів опалення.

Зупинимося ще раз на переваги електричних котлів. Серед головних:
Невисока ціна
Простота установки
Безпека
Простота у використанні
Екологічність
Відсутність сторонніх запахів
Відсутність необхідності монтувати димар