Услуги

Каталог
boneco


Mitsubishi heavy SRK20ZSX-S / SRC20ZSX-S SRK25ZSX-S / SRC25ZSX-S SRK35ZSX-S / SRC35ZSX-S SRK50ZSX-S / SRC50ZSX-S SRK60ZSX-S / SRC60ZSX-S

Ціна от: 40176 грн.

Київ кондиціонери Mitsubishi Heavy SRK20ZSX-S / SRC20ZSX-S
srk20zsx-s купити
SRK25ZSX-S Купити у Києві

Гарантія 3 роки
Модель Площа Ціна
Mitsubishi Heavy SRK20ZSX-S / SRC20ZSX-S 20 м2 1488$ 40176 грн
Mitsubishi Heavy SRK25ZSX-S / SRC25ZSX-S 25 м2 1625$ 43875 грн
Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-S / SRC35ZSX-S 35 м2 1856$ 50112 грн
Mitsubishi Heavy SRK50ZSX-S / SRC50ZSX-S 50 м2 2150$ 58050 грн
Mitsubishi Heavy SRK60ZSX-S / SRC60ZSX-S 60 м2 2200$ 59400 грн
 

 

Кондиціонери SRK20ZSX-S, SRK25ZSX-S, SRK35ZSX-S, SRK50ZSX-S, SRK60ZSX-S

 

Компанія Mitsubishi Heavy Industries, яка домоглася успіху і стала основним виробником і розробником космічної промисловості Японії за передовими технологіями світу. Основна з корпорацій починаючи з нафтопереробки, великої промисловості закінчуючи легкою промисловістю. Mitsubishi Heavy Industries, LTD. (mhi) зайняла лідируючі позиції по виробництву кліматичного обладнання, займаючись постачанням і реалізацією на території України понад 16 років. Підтвердивши репутацію якості виготовлюваної техніки маючи ресурс виробітку деталей і комплектуючих в кілька разів перевищує інші компанії з виробництва. Стала лідером з виробництва техніки якості Японії.
Кондиціонери Mitsubishi Heavy оснащені передовими технологіями і здатні автоматично вибирати необхідний режим роботи охолодження, осушення, обігріву з необхідною інтенсивністю роботи. Аналізуючи інформацію, що надходить з вимірювальних датчиків. Вбудовані функції контролюють при включенні надходження холодного повітря в приміщення з кондиціонером не виходячи за параметри виставлених налаштувань. При охолодженні теплообмінника виключає попадання холодного повітря, аналогічним способом контролюється надходження холодного виключаючи кондиціювання повітря з відхиленням від програмованих параметрів. Рівномірність розподілу кондиціонованого повітря здійснюється в автоматичному режимі індивідуально до вибраних параметрів роботи. Настінна спліт-система запам'ятовує положення жалюзі, яке було виставлено до його відключення. Якість виробленого повітря контролюється системою фільтрів, триступеневої очищення: барабан вентилятор внутрішнього блоку покритий антибактеріальною речовиною, фотокалетичний дезодоруючий фільтр, ензимний природний фільтр.

 

Технічні характеристики, кондиціонери MITSUBISHI HEAVY 

 

Особливості і функціональні можливості кондиціонерів mitsubishi heavy 

 

Генератор негативних іонів

Випромінює інфрачервоні хвилі в діапазоні між червоним кінцем видимого спектра з довжиною хвилі 6,3х10-7м і короткими 1,8х10-3 м. Відбувається випромінювання за рахунок пластини з турмаліновим покриттям, розташованої в корпусі системи. Покриття має дезодоруючі і стерилізуючі властивості. Генерація негативних іонів відбувається і при вимкненому кондиціонері з концентрацією відповідної морському повітрю. Сприятливо впливаючи на організм людини, поліпшує кров'яну циркуляцію, збільшуючи метаболічний обмін, підвищує концентрація кисню в тканинах.

Барабан вентилятора з антибактеріальним покриттям

Речовина нанесене на стінки лопатей, нейтралізує бактерії, віруси, цвіль. Сприяючи циркуляції повітря з поступовим його знезараженням.


Фільтр на природних ензимах

Здатний нейтралізувати бактерії, інфекції, мікроорганізми, що знаходяться в повітрі. Розчиняючи оболонку бактерії вступаючи в реакцію з ензимами, очищуючи повітря.Фотокаталітичний фільтр

Усуває молекули викликають запахи з дезодоруючим ефектом. Фільтр при контакті з водою і обсушивання на сонці не втрачає своїх властивостей.Об'ємний і потужний повітряний потік

Останні досягнення аеродинаміки дозволили створити унікальні конструкції дифузорів. Тепер ми маємо більш потужний повітряний потік, який рівномірно поширюється по всьому приміщенню, досягаючи найвіддаленіших його кутів.

І ніяких додаткових витрат електроенергії.

 

Мікросхеми з силіконовим покриттям

Дозволяє значно продовжити їх термін експлуатації, і позбавити від пошкоджень і замикань системи кондиціонування.

Функція самоочищення

Вбудована функція автоматично включається при відключенні кондиціонера і протягом 120 хвилин продовжує своє функціонування на знижених обертах обсушує теплообмінник, зменшуючи до 5 разів утворення цвілі і мікроорганізмів.

 

 

 

 

Функція самодіагностики

При припинення роботи кондиціонера мікрокомп'ютер автоматично запускає функцію самодіагностики, після чого на дисплеї відображається код несправності.

Таймер на включення

Включення системи відбувається до заданого часу програмування, для досягнення заданих параметрів температури в режимах обігріву або охолодження, що програмується на 24 години інтервал 30 хв. На вимикання необхідно задати час окремим програмуванням.
Автоматичне розморожування

Кондиціонер автоматично видаляє іній, що утворюється на теплообміннику зовнішнього блоку, починаючи поступово збільшувати завантаженість спліт-системи.

Додатковий вимикач

На внутрішньому блоці є додатковий вимикач, який можна використовувати замість пульта управління.

Автоматичний перезапуск

Кондиціонер автоматично перезавантажиться у випадку припинення подачі живлення. Крім того, ця функція дозволяє відновити роботу з тими ж параметрами, які були встановлені до відключення живлення.

Люмінесцентні кнопки

Пульт управління має люмінесцентні кнопки, що допомагає знаходити його в темряві і легко керувати режимами роботи кондиціонера.
 

Функціональні можливості кондиціонерів MITSUBISHI HEAVY 

 Вибрати кондиціонер Mitsubishi Heavy з доставкою у Києві.