Услуги

Каталог
boneco


ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ

Теплові гармати та теплові вентилятори NEOCLIMA

Тепловентилятори NEOCLIMA призначені для використання в якості основного або додаткового джерела тепла для обігріву будівельних майданчиків, складських приміщень, майстерень, офісів, торгових павільйонів та ін.

Інтенсивний обігрів приміщення

обумовлений конструкцією приладів, а також турбулизацией повітряного потоку на кордоні теплообміну повітря - нагрівальний елемент.

Мінімальне енергоспоживання.

Застосування в тепловентилятори NEOCLIMA точних пристроїв регулювання та контролю температури (термостатування) приміщення, застосування матеріалів з високою тепловіддачею дозволило виключити непродуктивні втрати тепла і досягти кращого в своєму класі ККД.

Ресурс роботи.

Прийнятий принцип регулювання температури, висока якість нагрівальних елементів дозволяє гарантувати термін служби виробів не менше 7-10 років.

Високий рівень безпеки

тепловентиляторів NEOCLIMA дозволяє забезпечити експлуатацію виробів без постійного нагляду і відповідає сучасним рівням захисту IP21; IP24.

Простий монтаж

і відсутність необхідності обслуговування. При купівлі тепловентилятор NEOCLIMA на 100% готовий до роботи необхідно тільки включити вилку в розетку. Технічне обслуговування полягає лише у видаленні пилу з вхідних і вихідних решіток, по мірі необхідності.

Велика кількість виконань.

Для задоволення будь-яких запитів споживача в лінійці обладнання є багато варіантів виконання. Тепловентилятори відрізняються розмірами, потужністю, споживаним струмом, можливостями установки.

Гарантії.

Висока надійність конструкції, якість комплектуючих, 100% тестування і перевірка в реальних умовах застосування дозволяє підтримувати термін гарантійного обслуговування не менше 2-х років

Тепловентилятори NEOCLIMA, основні переваги:

Тепловентилятори забезпечують високу тепловіддачу і швидкий обігрів приміщення при низьких витратах. У порівнянні з іншими способами обігріву, тепловентилятори мають саму низьку собівартість, стаціонарної потужності обігріву і низький рівень шуму, таким чином, добре підходять для суспільних і промислових приміщень. Стаціонарні тепловентилятори часто встановлюються на промислові і складські приміщення. Вони можуть встановлюватися в приміщення для підтримки комфортної температури в особливо холодні дні. Великі переносні теплові гармати головним чином використовуються на будівельних майданчиках і для осушення. Висока ефективність тепловентилятора обумовлюється ступенем їх тепловіддачі. Високий показник ступеня тепловіддачі, відображає високу швидкість передачі енергії. Ступінь тепловіддачі між нагрівачем і примусовим електродом, що обдувається повітрям в 3-8 разів перевершує тепловіддачу нагрівача розташованого в статичному повітрі. Це означає, що при заданій тепловіддачі площа нагрівального елемента може бути зменшена до 1/8 від площі звичайного електричного конвектора. Крім того, тепловентилятор створює примусову циркуляцію підігрітого повітря. Виготовляються тепловентилятори NEOCLIMA з коррозиоционностойкой сталі і порошковим покриттям з нагрівальними елементами стійкими до перепадів температур. Всі тепловентилятори NEOCLIMA можуть працювати в режимі повного, часткового нагріву і без нагрівання. Газові і дизельні теплові гармати використовуються, як автономні теплогенератори, відрізняються високим ККД, оснащені системою безпеки пальника і нагрівача. Дизельні і газові теплові гармати працюють витрачаючи електроенергію тільки на роботу вентилятора і автоматики.