Услуги

Каталог
boneco


ОСУШУВАЧІ ПОВІТРЯ

Наявність високої вологості в закритих басейнах, і, перш за все в басейнах, що знаходяться безпосередньо в житлових будинках, має надалі не тільки естетичні недоліки, у вигляді крапель, що стікають на стінах, вікнах, холодних поверхнях і предметах, але і інші негативні явища такі як, цвіль, поганий запах, корозія і порушення будівельної конструкції. У фіналі порушується загальний вигляд комфортно обладнаного житла. Тому просто необхідно використовувати в приміщеннях з басейнами осушувачі повітря в комбінації з припливно-витяжною вентиляцією для створення у вашому басейні дійсно ідеального клімату.

Осушувачі повітря у  Киеві
AMCOR незамінні:

 - в басейнах, пралень, спортивних клубах, приміщеннях з гідромасажними ваннами, саунах і душових;
- у сфері складського господарства (зберігання чутливих до вологи техніки, харчових продуктів, хутряних, галантерейних та інших виробів), овочесховищах;
- для сушіння білизни;
- у музеях, архівах та книгосховищах.

 

Осушувачі повітря Київ – переважно застосовує в басейнах, аквапарках, пральнях, гаражах, підвалах, будинках, виробництвах, складах, будівельних об'єктах. Осушувачі повітря необхідні там, де постійно або періодично підвищується вологість повітря, яка призводить до корозії матеріалів, руйнування внутрішньої обробки, запітніння вікон, розвитку гребка, бактерій, цвілі і т.п. Принцип їх роботи заснований на конденсації вологи при зіткненні повітря з холодною поверхнею. Купити осушувач повітря Київ який працюе за принципом роботи ідентичний моноблочним кондиціонерів: вентилятор подає повітря з приміщення на випарник (радіатор із зниженою температурою), при цьому повітря охолоджується, волога з повітря конденсується і стікає в піддон, потім осушене повітря подається на конденсатор (радіатор з підвищеною температурою), де нагрівається і подається в приміщення. На цьому принципі працює більшість сучасних осушувачів повітря. Взагалі кажучи, в якості побутового приладу осушувачі повітря можна використовувати будь-віконний кондиціонер, встановивши його всередині осушуваного приміщення і забезпечивши відведення конденсату. Перевагою, яким користуються осушувачі повітря - це невисока вартість.

Підбір осушувача повітря виконується з визначення необхідної продуктивності, яка визначає з розрахунку, скільки води в одиницю часу зможе видалити осушувач при певній температурі і вологості повітря. Продуктивність вимірюється в "літрах на добу" і становить для побутових і напівпромислових моделей від 10 до 400 л/добу. Для промислових осушувачів продуктивність вимірюється в тисячах л/добу. У технічних характеристиках осушувачів іноді вказується площа дзеркала води, на яку він розрахований. Цей параметр застосовується при підборі ефективності осушення повітря. Осушувачі повітря для басейну орієнтовно можна підібрати з цього нескладного розрахунку самостійно визначивши необхідну продуктивність. Купити осушувачі повітря :