Услуги

Каталог
boneco


Віконні провітрювачі

Ціна: 103 грн.


Київ віконні провітрювачі Titon Trimvest Selekt S-13 *[ Продаж - Доставка - Установка ] Для вентиляції квартир та будинку

  Для вентиляції квартир та будинку
 Клик1.jpeg

Клапан припливної вентиляції (провітрювач) Titon S-13 - це пристрій, призначений для створення заздалегідь розрахованого потоку свіжого повітря (20 мЗ/год) при закритому вікні, має ручне регулювання кол-ва та спрямованості потоку повітря. "Провітрювач монтується безпосередньо у стулку вікна, можлива установка на вже встановленому вікні". Принцип роботи заснований на природних законах, згідно з якими за рахунок природної різниці в тиску всередині і зовні приміщення і відбувається переміщення повітря з вулиці постійно надходить у приміщення. Відбувається заміна старого повітря, що виходить через вентиляційні канали. Таким чином в будинку відбувається постійний повітрообмін при цілковитій безпеці, оскільки вікно залишається щільно і надійно закритим. Без протягу завжди свіже повітря !!!

Віконні провітрювачі

  Titon Trimvent Select S13 

Модель S13 Pack 1700EA (9010)
Колір Білий
Розміри внутрішній (ВхШхГ), мм 19х265х15
Розміри зовнішній (ВхШхГ), мм 18х267х24
Розмір отвору вентилятора  (ВхШ) 223х13

Продуктивність, м3/год
(при різниці тиску 15 Ра)

20,3

Акустичне приглушення, Db

36

Виробництво  (Titon)

Англія 
Ціна (грн.) Немае у наявности
Монтаж (грн.) Немае у наявности
Ціна комплекту з монтажем Немае у наявности

 

ВІКОННА ВЕНТИЛЯЦІЯ - ОКОНННЫЙ ПРОВІТРЮВАЧ

Titon Trimvest Selekt S-13 

ПЕРЕВАГИ:
1 - ЦІЛОДОБОВИЙ МІКРОКЛІМАТ
2 - ЦЕ ЕСТЕЙСТВЕННАЯ І ЗДОРОВА ВЕНТИЛЯЦІЯ ПРИМІЩЕННЯ
( квартири або будинку, для гравітаційної або механічної витяжної вентиляції )
3 - НИЗЬКА ЦІНА НА ДІЙСНО НЕОБХІДНУ ОПЦІЮ
4 - БЕЗПЕКА
( вікна завжди будуть закриті )
5 - ХОРОШИЙ І МІЦНИЙ СОН З ЕСТЕЙСТВЕННЫМ ПОВІТРООБМІНОМ
( при цьому вікна закриті і немає нестачі кисню )
6 - НЕМАЄ СВВОЗНЯКОВ
( який є при відкритих вікнах )
7 - ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДО 50% В ПОРІВНЯННІ З ТРАДИЦІЙНИМ ПРОВІТРЮВАННЯМ
( відкриваючи вікна )
8 - ЗРУЧНІСТЬ У КОРИСТУВАННЯ
( з можливістю ручного регулювання )
9 - НЕМАЄ ВИТРАТ НА електроенергію
( в порівняння з витяжками і вентиляторами )
10 - НЕМАЄ ПОТРАПЛЯННЯ ПУХУ, ПИЛУ, КОМАХ, АТМОСВЕРНЫХ ОПАДІВ
11 - НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЕСТЕЙСТВЕННОГО ПОВІТРООБМІНУ
12 - УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ У ЗАСТОСУВАННІ НА ВСІ ВІКНА
( ПВХ, дерев'яні, алюмінієві )УСУВАЄ:
1 - ПОЯВА КОНДЕНСАТУ
( так як надлишкова волога акумулюється в приміщенні, випадаючи в конденсат на склі )
2 - НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ
3 - БРАК СВІЖОГО ПОВІТРЯ, ЗАДУХУ
( викликають втому, сонливість і погане самопочуття )

 

Віконна припливна вентиляція від TITON® виробництва Англії. Здатна забезпечити приплив свіжого повітря в квартиру, будинок, офіс. Віконний провітрювач Titon, здатний забезпечити природне циркулювання повітря в приміщенні від 14-34 м3/год при Δp 15 Pa, не створюючи протягів. Монтується у верхній горизонталі віконного профілю. Складається з внутрішньої частини, яка спрямовує потік повітря вгору, а також може з допомогою ручного регулювання зменшити потік або зовсім його перекрити. Зовнішня частина - козирок, монтується зовні, забезпечує захист від попадання атмосферних опадів і має москітну сітку.

Віконний провітрювач Trimvent Select S13 виконаний з полімерів РТИТР (UV Stable) POM, PVCu, виконаний в білому кольорі. Монтується на вікна з ПВХ, дерева і алюмінію.

Чудове рішення браку повітря в сучасних герметичних квартирах, без тепловтрат згідно з новими нормами, які з'явилися в результаті масового засклення офісів, квартир і будинкуз металоплатиковыми вікнами. Які в свою чергу мають хороші термоізоляційні властивості, і в теж час створюють проблему природного повітрообміну в квартирах і будинках, де немає дорогої системи вентиляції. У Європі ця проблема вже давним-давно, внесена в будівельні норми, де віконні провітрювачі є просто як необхідний елемент природного регульованого повітрообміну.

В Україні ці опубліковані в СНиП (Будівельні Норми і Правила) і є пункти з таблицями норми повітря в м3/год на одну людину, ці норми:

- СНиП 2.09.04-87 «Адміністративні та побутові будівлі». Тут вказується кратність повітрообміну 1,5 год-1 (площа приміщення менше 36 м2, площа приміщення на 1 працюючого - 4 м2), тобто повітрообмін при висоті приміщення 3 м складе 18 м3/година на 1-го людини
- МДБН 4.10-97
«Будинки банківських установ». Тут вказується кратність повітрообміну 2,0 год-1 (площа приміщення на 1 працюючого - 6 м2), тобто повітрообмін при висоті приміщення (h) 3 м складе 36 м3/год на 1-го людини.
- СНиП 31-05-2003
«Громадські будівлі адміністративного призначення». Тут вказуються два показника: 20 м3/год на 1-го людини або 4 м3/год на 1-н м2 (площа приміщення на 1 працюючого 6,5 м2), тобто повітрообмін при висоті приміщення 3 м складе 26 м3/год на 1-го людини.
- СНиП 41-01-2003
«Опалення, вентиляція і кондиціонування», де у всіх редакціях після 1982 року пропонується передбачати повітрообмін 60 м3/год•чол. для приміщень, що не мають природного провітрювання, і 40 м3/год на 1-го людини. у випадках, якщо воно є.