Услуги

Каталог
boneco


ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ

Компаня Systemair

 

Systemair - лідируюча вентиляційна компанія, яка веде свою діяльність в 37 країнах Європи, в Азії, на Близькому Сході, в Південній Африці, Північній Америці та Австралії.

 

Протягом минулого фінансового року компанія, в якій зайняті 1700 співробітників, здійснила продажу на суму €280 млн. З моменту свого заснування в 1974 р. Systemair щорічно збільшувала свій товарообіг, демонструючи високу рентабельність: протягом останніх 10 років середній щорічний ріст продажів становив 16%.

 

Компанія міцно закріпилася на ринках, що розвиваються, особливо в Центральній і Східній Європі, в тому числі і в Росії. На цих ринках продукція представлена під торговими марками Systemair, Frico, VEAB і Fantech ( вентиляція приміщень ).

Бренд Systemair являє собою стандартизовану лінійку вентиляційної продукції, розробленої головним чином у Швеції, - вентилятори, повітророзподільники і повітрянні агрегати.

Бізнес Frico зосереджений на повітряних завісах, електронагрівач, вентиляційних нагрівачах та конвекторах.

VEAB розробляє, виробляє і продає опалювальні прилади для вентиляційних установок, вентиляційні нагрівачі та осушувачі.

 Fantech представляє бренд Systemair в Північній Америці з такою продукцією, як тунельні вентилятори, різні вентиляційні пристрої і повітряні агрегати для побутового використання вентиляція поміщений.