Вентиляція. Призначення та види.

                                   Вентиляція. Призначення та види.

вентиляция_1.jpg
Призначення вентиляції - обмінювати повітря найефективнішим чином. Ідеальний клімат у приміщенні визначається наступними параметрами: температура, вологість, рухливість і чистота повітряних мас. Від ефективної роботи вентиляційної системи залежить якість повітря, яким ми дихаємо. Неякісний повітрообмін у житлових приміщеннях призводить до погіршення самопочуття знаходяться в них людей.
Існує припливна, витяжна, припливно-витяжна, общеобменная вентиляція.
Припливна вентиляційна установка, здійснює фільтрацію повітря, що поступає і розподіляє його по вентильованим приміщень через систему повітропроводів. За допомогою додаткового обладнання припливне повітря очищається від пилу, нагрівається і зволожується. 
Основна функція витяжної вентиляції - видаляти із приміщення забруднене або нагріте відпрацьоване повітря.
Обов'язковою складовою системи кондиціонування ресторанів, торгових точок, кафе, виробничих та офісних приміщень є припливно-витяжна система вентиляції.
Промислова вентиляційна система використовується для вентиляції досить великих об'єктів, де витрачається велика кількість повітря, холоду та тепла.
Системи припливно-витяжної вентиляції можуть бути набірними або моноблоковими. Складальна припливно-витяжна система складається з окремих елементів, що підбираються проектувальником: вентилятор, калорифер, охолоджувач, зворотний клапан, фільтр та ін

Більш докладно


вентилятор_2.jpg вентилятор_3.jpg
Основною і головною складовою будь-якої припливної механічної вентиляції є вентилятор. Вентилятори бувають осьові і радіальні (відцентрові). Їх підбирають з урахуванням продуктивності (кількості прокачуваного повітря) і повного тиску.

 Вентилятори Systemair 

Решітка входу

 


решетка_4.jpg решетка_5.jpg

Через повітрозабірну ґрати зовнішнє повітря потрапляє в систему вентиляції. Вони бувають округлої і прямокутної форми, основна функція решітки - не тільки декоративні, але і захисна, - запобігає потраплянню всередину вентиляційної системи крапель дощу (снігу) і дрібних частинок.

 

Повітряний клапан


Воздушный клапан_6.jpg Воздушный клапан_7.jpg

Призначені для того, щоб при вимкненій системи вентиляції в приміщення не надходив зовнішнє повітря. В основному це ефективно в зимовий період, оскільки без повітряного клапана буде надходити холодне повітря в приміщення. Часто повітряні клапани встановлюють з сервоприводом (при включенні вентилятора або калорифера клапан відкривається, а при вимиканні - закривається).

 

Фільтр


Фильтр_8.jpg Фильтр_9.jpg

Захищає вентильовані приміщення від пилу, пуху, комах...

Зазвичай встановлюють фільтр грубого очищення, але якщо потрібне більш ретельне очищення повітря - використовують фільтра тонкої або особливо тонкого очищення.

Калорифер (Нагрівач)

Калорифер_10.jpg Калорифер_11.jpg

Бувають електричні калорифери (повітронагрівачі) і водяні. Застосовуються в основному взимку, для підігріву надходить зовнішнього повітря. В офісах (великих приміщеннях), для зменшення витрат на електроенергію використовують водяні повітронагрівачі. У невеликих приміщеннях вигідніше використовувати електричні калорифери, тому що така система буде дешевше за вартістю.


Рекуперація
Для зменшення витрат на нагрівання повітря, яке надходить у приміщення застосовують рекуператор. Він нагріває холодне повітря защет теплообміну з тим теплим повітрям який їм видаляється без змішування повітряних потоків.

 рекуператор_12.jpg
Рекуператори вони ж утилізатори (від лат. recuperator - отримує назад, повертає) бувають роторні та пластинчасті. Останні використовуються більш часто із-за своєї дешевизни по-порівнянні з роторними, вони являють собою теплообмінник з розташованими паралельно пластинами.
Використання теплообмінника дозволяє заощадити до 70 % експлуатаційних витрат. Мінус такої системи - подорожчання вартості вентиляційної системи.

Вибрати припливноно витяжну установку Systemair з рекуперацієй тепла

Шумоглушник

Шумоглушитель_13.jpg
Для того, щоб шум видаваний вентилятором не поширювався по воздуховодам використовують шумоглушники. Стінки шумоглушника облицьовуються спеціальним \ стіною і гіпсокартоном звукопоглинаючим матеріалом (мінеральна вата або скловолокно).

 

Повітроводи


Воздуховоды_14.jpg Воздуховоды_15.jpg

Після шумоглушника повітря готовий до розподілу приміщень по воздухопроводной мережі, яка складається з повітропроводів, трійників, різних перехідників, та ін Основними характеристиками повітроводів, є: площа перерізу, форма (кругла або прямокутна) і жорсткість (жорсткі, напівгнучкі, гнучкі).

 

Розподільники повітря (дифузори)


диффузоры_16.jpg диффузоры_17.jpg

Дифузоры рівномірно розподіляють повітряний потік з воздуховода по приміщенню, вони бувають круглі і квадратні, настінні і стельові.

Припливно витяжні дифузори Systemair 

Системи регулювання і автоматики


автоматика_18.jpg автоматика_19.jpg

Завершенням системи вентиляції є електричний щит, з вмонтованою в нього системою управління вентиляцією (системою автоматики). Проста система управління складається з вимикача з індикатором, який служить для включення і вимикання вентилятора. Більш складна система автоматики включає калорифер при зниженні температури припливного повітря, стежить за ступенем забруднення фільтра, керує повітряним клапаном воздуховода. Датчиками системи управління служать термостати, гігростати і датчики тиску.

Купити регулятори швидкості вентиляторів  

Моноблочні системи вентиляції.Моноблочные системы _20.jpg 

Моноблочные системы _21.jpgКонструкція моноблочних вентиляційних систем така, що в компактному звукоізольованому корпусі зібрані всі її компоненти. Зазвичай такі установки складаються з : вентилятора, фільтра, нагрівального елемента і комплекту автоматики. Для економії електроенергії припливно-витяжні моноблочні системи можуть бути укомплектовані рекуператором. Завдяки невеликим розмірам і низькому рівню шуму моноблочні установки можна розміщувати безпосередньо в житлових приміщеннях, в порівнянні з набірними вент. системами, які потрібно розміщувати в спеціально обустроеных підсобних приміщеннях. Також перевагою моноблочних установок є і те, що їх установка займає всього кілька годин і вимагає мінімальної кількості витратних матеріалів.


Всі елементи припливної установки підбираються, тестуються та налагоджують для спільної роботи на етапі виробництва, тому моноблочні системи володіють максимально можливою ефективністю.


Основний мінус - це відносна дорожнеча моноблочних вент. систем, порівняно з набірними системами вентиляції.


Поиск по сайту

Услуги

Каталог

Акция

Кондиціонери Київ з установкою
Mitsubishi SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S купить по акции
Mitsubishi SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S купить по акции

Mitsubishi SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S купить по акции
Кондиціонер Mitsubishi Купити Київ

  УВАГА 

АКЦІЯ!!!

  Mitsubishi Electric

MSZ-HR25VF купити зі склада в Києві
MSZ-HR35VF купити олх Київ

Знижки на Mitsubishi Electric
MSZ-LN25VGV купити у Києві
MSZ-LN35VGV купити з монтажем  

Обслуговування кондиціонерів

АКЦІЯ! -  500 грн.

Вентилятор для камінів 

Монтаж кондиціонерів в Київ ціна - 1000 грн.!!!

+ витратні матеріали 1700 грн.!!!

Недорогий інверторний кондиціонер Galactic Proxima 

Ремонт кондиціонерів в Київ ціна

Установка кондиціонерів в Київ
Cooper&Hunter CH-S09FTX5
Кондиціонер з Wi-Fi CH-S09FTXE-NG
Cooper-Hunter CH-S09GKP8
CH-S07GKP8 купити з монтажем

Вибрати кондиціонер

Кондиціонери для винних льохів Wineguard 

DXK09Z6-S -600 $ інверторний кондиціонер на площу до 25 м2

Кондиціонер з wifi - Galactic Scandic 
Кондиціонер на обігрів до -30. GKZ10H-W/GCZ10H-W 
Кондиціонер з обігрівом  до -25 GKZ12H-W/GCZ12H-W

Купити кондиціонери MITSUBISHI ELECTRIC у Києві
Многозонові кондиціонери Hisense
Кондиціонери Mitsubishi Heavy
Кондиціонери мультиспліт

Київ електрокаміни Dimplex
Купити
 електрокамін 

 


кондиционеры митсубиси киев

boneco