Услуги

Каталог
boneco


КОНДИЦІОНЕРИ ДЛЯ ВИННОГО ЛЬОХУ

Все
Mitsubishi Heavy Industries FONDIS WineMaster

Ціна от: 162216 грн.

FONDIS WineMaster IN50+

Ціна от: 208413 грн.

FONDIS WineMaster SP100

Французька компанія FONDIS анонсувала нову модель у лінійці кліматичного обладнання для винних погребів та сховищ - кондиціонер WineMaster C25, призначений для створення ідеальних умов для зберігання вина у винних погребах полощею до 25 м3. Дана модель прийшла на заміну старої моделі WineMaster C18 яка була розрахована на максимальний обсяг приміщення 18 м3.
За рахунок моноблочної конструкції, даний агрегат дозволяє отримати надійне рішення з низькою вартістю витрат по кондиціюванню винного льоху з розрахунку на 1м3 приміщення. Дана модель обладнання для винного льоху, представляє з себе компактний вбудований рішення. Агрегат встановлюється в отворі стіни винотеки (в комплект поставки входить дерев'яна монтажна рама), зовнішня сторона агрегату може виходити на вулицю, так і в суміжні приміщення винного льоху.

Для різних умов експлуатації передбачені три модифікації агрегату:

 • Базова модель WineMaster C25 - тільки функція охолодження приміщення.
 • Модель з функціями охолодження і обігріву приміщення WineMaster C25S - застосовується у тому випадку, якщо необхідний сезонний нагрівання приміщення винного льоху.
 • Модель з функціями охолодження і нагріву, обладнана тепловим поясом для нагріву самого агрегату-WineMaster C25SR - для ситуації, коли зовнішня сторона кондиціонера виходить на вулицю і присутня негативна сезонна температура. Тепловий пояс забезпечує нормальне функціонування агрегату при температурах зовнішнього повітря до -30 градусів.

 

Крім того, всі кондиціонери FONDIS WineMaster забезпечують виведення надлишкової вологи з приміщення винного льоху разом з конденсатом, таким чином підтримуючи необхідний верхній поріг рівня вологості в винотеке в межах 70-80%. 
Управління кондиціонером для винних льохів, здійснюється за допомогою зручного цифрового дисплея з кнопками. Всі моделі обладнані вбудованим термостатом з електронним датчиком температури. Необхідно просто один раз виставити необхідну температуру в приміщенні, і кондиціонер буде її підтримувати в повністю автоматичному режимі.
Кліматична система «WineGuard» - це оптимальне рішення для отримання істинного смаку витриманого вина у винному погребі. Поєднання японського обладнання Mitsubishi Heavy Industrie , інноваційного підходу фахівців інженерної компанії «ІВІК» зроблять ідеальний мікроклімат для зберігання вина. Основоположним елементом кліматичної системи «WineGuard» є високоякісне кліматичне обладнання японського виробника Mitsubishi Heavy Industries, Ltd, інверторного типу.

Переваги кліматичних систем «WineGuard»

 • Висока якість основи - кліматичного обладнання інверторного типу японського виробника Mitsubishi Heavy Industries, Ltd;
 • Зовнішній естетичний вигляд обладнання;
 • Доступність ціни порівняно з аналогічним обладнанням;
 • Система діагностики з можливістю віддаленого доступу;
 • Російськомовне меню пульта;
 • Широкий модельний ряд обладнання для різних обсягів і завдань;
 • В обладнанні використовується екологічно безпечний охолоджуючий газ - холодоагент R410A;
 • Високий EER (індекс енергоефективності) до 3.5;
 • Постійна наявність на складі, доставка в будь-яку точку України протягом 2-х днів
 • Гарантія 4 роки