Услуги

Каталог
boneco


ПРОМИСЛОВІ ЗВОЛОЖУВАЧІ ПОВІТРЯ DEVATEC

Всесвітньо відома компанія Devatec з 32-х річним стажем роботи у галузі промислові зволожувачі повітря. Розробляла і вдосконалила обладнання для промислового зволоження повітря. Імпортуючи продукцію Devatec в 60 країн світу. Якість Devatec перевірено часом, великий ресурс роботи спочатку поставлена мета інженерів компанії. Спеціалізація виробництво обладнання промислові зволожувачі повітря, так і спеціалізоване обладнання для зволоження повітря сауни і хамами, оздоровчі центри, санаторії, медичні клініки і профілакторії.
На заводі Devatec випускаються парові зволожувачі тенові RTH і RTH LC зволожувачі та електродні CMC і ELMC зволожувачі з розбірними і не розбірними целиндрами. Використовуються як для звичайної води так і для підготовленої (після омягчения або зворотного осмосу). Величезний вибір промислових зволожувачів повітря від компанії Devatec.

Увлажнители промышленные.jpg  Канальные увлажнители.jpg

Промислові зволожувачі повітря використовуються як на великих виробництвах так і на невеликих виробництвах і підприємствах. Особливістю даних систем (Devatec) Деватек, є їх широкий асортимент, як з розбірними, так і з розбірними циліндрами, різних потужностей та продуктивності. Число циліндрів в промисловому зволожувачі повітря може бути від 1 до 3. Величезний асортимент, технічних особливостей устаткування Devatec виробництва Данії. Досвід понад 30 років промислового зволоження, компанія може запропонувати рішення для зволоження і підтримки необхідної вологості на виробництві, підприємство, офісних будівель, спорт залів, мед центрів, стоматології, клінік, особняків, котеджів та будинків. Підбирається обладнання фахівцями виходячи від розмірів повітроводів вентиляції її складності, потужності, типу приміщення, області застосування, необхідної постійної вологості та інших особливостей.

 Увлажнение вентиляции.jpg

Промислові електричні зволожувачі повітря знайшли своє успішне застосування в складних системах кондиціонування повітря і вентиляції. Створюючи всесезонни комфорт в приміщенні при цьому завжди свіже повітря з постійною вологістю.

Всім відомий факт, що в процесі дихання ми використовуємо кисень атмосфери і видихаємо вуглекислий газ. Це не настільки важливо, коли ми знаходимося не в приміщенні, але дуже важливо, коли ми знаходимося у приміщенні і великий період часу. Компенсується киснево-вуглекислий дисбаланс системою припливної вентиляції, а для збереження тепла в приміщенні з використанням вентиляції з рекуперацією повітря. Якість повітря в закритих приміщеннях можна підвищити, застосувавши скомбинированную, припливно-витяжну вентиляцію з рекуперацією або напівпромислові і промислові зволожувачі повітря. В результаті отримуємо свіже повітря з необхідною вологістю з мінімальною втратою температури приміщення.

У такі системи з припливно-витяжною вентиляцією з рекуператором і зволожувачем, також застосовують і системи кондиціонування, що працюють на компенсацію тепла так і на утилізацію тепла (тепло/холод). Універсальні всесезонні системи вентиляції з припливом свіжого повітря і зволоженням працюють 12 місяців в році, при будь-якій зовнішній температурі повітря на обігрів і охолодження повітря в приміщенні, створюючи постійний комфорт.

Автоматика таких систем при необхідності зволожує повітря, а при надлишку вологості осушує повітря до заданих параметрів.