Услуги

Каталог
boneco


КОНДИЦІОНЕРИ КОЛОННОГО ТИПУ

Колонні кондиціонери в Києві з доставкою по Україні. Купити колонний кондиціонер, можна з представлених брендів: колонний кондиціонер Mitsubishi Electric, колонний кондиціонер Mitsubishi Heavy, колонний кондиціонер Panasonic. Вибрати колонний кондиціонер (колонного типу) - це кондиціонери великої потужності, які використовуються для регулювання клімату в приміщеннях з великою площею. Внутрішній блок виконаний у вигляді колони і встановлюється на підлогу або на підкладку. Колонний кондиціонер має величезний спектр застосування, наприклад, магазину, ресторану, торгового центру... Колонний кондиціонер спосіб працювати як на охолодження приміщення, так і на його обігрів. Ця універсальність робить колонний кондиціонер виправданим капіталовкладенням з можливістю всесезонної експлуатації. Великий вибір, з якого можна вибрати колонний кондиціонер Київ з доставкою та монтажем. Кондиціонери колонного типу - повітряний потік направлений на стелю і відповідно під своєю вагою рівномірно опускається до низу, дозволяє швидко врегулювати потрібний кліматичний комфорт. Колонні кондиціонери доцільно використовувати в торгових центрах, зручність розміщення внутрішнього блоку завдяки його формі. Зовнішній блок колонного кондиціонера розташований на зовнішній стіні приміщення, потужність якого починається від (5-15 кВт). Колонний кондиціонер сконструйований з можливістю під'єднання до зовнішнього блоку декількох внутрішніх блоків за технологією (мульти-спліт). Усі колонні кондиціонери комплектуються інфрачервоним пультом управління або пультом, що кріпиться на стіні.
Кондиціонери колонного типу працюю в режимах: охолодження, нагрівання, осушення, вентиляція з можливістю контролю цих функцій, як в автоматичному режимі, так і в ручному. Лідером по виробництву колонних кондиціонерів є Mitsubishi Electric виробництва Японії. З величезним ресурсом на вироблення комплектуючих, що забезпечує довгий термін їх роботи.
Консультанти допоможуть підібрати необхідну потужність для створення клімату в залежності від специфікації роботи закладу або компанії. Зробити проект для визначення необхідної потужності на приміщення і підібрати за проектом кліматичне обладнання.