Услуги

Каталог
boneco


КОНДИЦІОНЕРИ

Кондиціонери - само слово взяло свій початок з 1815 році, було виголошено з уст французького архітектора Жанн Шабаннес. Діючу систему здатну знижувати температуру, світ побачив через 87 років потому. Сконструйовану руками американського інженера Willis Haviland Carrier. Перша складна кондиціонерна установка, що працює на аміаку, була випущена в 1929 році американською компанією General Electric. І тільки з появою безпечного холодоагенту «фреону» в 1931 році був створений перший віконний кондиціонер. Кондиціонери з 2-х блочною системою серійне виробництво починається в 1961 році, компанією Toshiba саме тоді лідерство, кондиціонерної промисловості було передано в руки Японії.

 

Розвиток напрямку тривало, кондиціонери ставали все більш компактними і знаходили все більше застосування. В залежності від місць застосування з'являлися нові типи, які мали свої особливості. Кондиціонери, циркулюючі зовнішнє повітря, отримали назву «припливні», кондиціонери працюють з внутрішнім повітрям приміщення «рециркуляційним» і гібридні циркулюють як з внутрішнім, так і зовнішнім повітрям, кондиціонери з «рекуперацією». Вибрати й купити кондиціонер.

 

Компанія SV - KOND має величезний асортимент кліматичного і вентиляційного обладнання, фахівці компанії допоможуть прорахувати необхідну потужність та зроблять підбір кондиціонера Київ. В асортименті є кондиціонери в Києві:

SV - KOND можна придбати кондиціонер у Вінниці, Києві, Чернігові, Кременчуці, Комсомольську, Полтаві. Доставка кондиціонерів по Києву входить у вартість устаткування, також є філії у Вінниці, Чернігові, Кременчуці, Комсомольську, Полтаві, доставка в ці міста оплачується замовником. Установка кондиціонера виконую кваліфіковані фахівці, надаючи гарантію на встановлені кондиціонери від 2 років.Файлы:
Каталог daikin_2011.pdf
Каталог daikin_2012.pdf
Каталог daikin_2012 (eng).pdf