Услуги

Каталог
boneco


Зволожувачі повітря для оздоровчих центрів

Так як же змінюється вологість в приміщенні ?
В залежності від різниці температур зовнішнього і внутрішнього і відповідно атмосферними циклонами, буде зміняться вологість в середині приміщення. Наприклад, при зовнішній температурі - 10 °C і відносній вологості 80 %, в приміщенні при + 24 °C відносна вологість буде становити 7.65 %. У таких умовах страждають шкіра, органі подиху, погіршується загальне самопочуття. Крім того, в сухих приміщеннях на поверхнях предметів накопичується більше статичної електрики, ніж в місцях з нормальної відносної вологістю. Вологість 7.65% - це істотно нижчою від необхідної для людини мінімальної відносної вологості для дорослої людини 40% - 55%, для дитини 55 - 63 %. При лікуванні респіраторних інфекцій необхідна відносна вологість становить 70 - 80%.

Увлажнители для клиники.jpg

При заниженою вологості страждають дуже чутливі слизові оболонки органів дихання, відповідно нижча ймовірність захворювання. Примусове зволоження повітря просто необхідно:
у приміщеннях з недостатньою відносною вологістю повітря, незалежно від пори року, особливо, якщо виникають такі симптоми, як сухість шкіри, слизових оболонок носоглотки та очей;
у приміщеннях, де вирощуються вологолюбні рослини;
у приміщеннях, де перебувають маленькі діти;
у приміщеннях, де перебувають хворі респіраторними інфекціями.

Не слід забувати, що при постійно підвищеної вологості 75 < ... %, в теплих вологих приміщеннях розмножуються хвороботворні мікроби, а в холодному вологому приміщенні дуже легко застудитися.