Кліматична система для будівництва винного льоху

Кліматична система для будівництва винного льоху

Якість винограду в момент збору відображає максимальний потенціал будь-якого вина, яке можна з нього виготовити. Але виноробу не під силу повністю зберегти якість винограду і на 100% гарантувати таку ж якість вина: якість сировини починає знижуватися з того моменту, як виноград відокремлюється від метаболічної системи лози. Більш того, сам процес перетворення винограду на вино неминуче руйнівний. Що вимагає спеціалізованих кліматичних систем для вентиляції винних погребів.
Кондиціонери для винного погреба.

Кондиционеры для винного погреба.jpg
Винні погреби - це спеціалізоване місце, не обов'язково підвал з певною постійною температурою і вологістю. Винні кімнати перестають бути привілеєм дорогих ресторанів, готелів, магазинів та офісів керівників великих підприємств, їх все частіше будують у власних квартирах і заміських будинках. Наявність винного льоху говорить про статус власника і про його добрий смак. Це люди з особливим почуттям ставляться до своєї улюбленої справи колекціонування та дегустації вин. Такі кімнати необхідні, звичайно ж, в першу чергу знавцям якісних вин. Дизайн винних кімнат може бути виконаний як сховище для пляшок, але і як дегустаційний зал для прийняття гостей. Доповнюються за смаком сигарну або сирну кімнату. Такі винні погреби вимагають особливого якісного клімату з постійним припливом свіжого повітря і зволоженням, що не під силу побутових кондиціонерів. Використовують спеціальні кондиціонери для винних льохів, оберігають від цвілі і сторонніх запахів, винний кондиціонер контролюють постійну вологість, що для вина життєво важливо. Нестабільні молоді вина віддають перевагу прохолоду, а щільним червоним потрібно на кілька градусів вища. Головне, не допускати коливань: тим самим стимулюється дорослішання вина, що може призвести до швидко зіпсувати його якість. Далі зверніть увагу на вологість - вона повинна бути в межах 70-80%. При менших показниках пробки сохнуть, тріскаються, завдяки чому вино надмірно контактує з повітрям і окислюється. Саме тому пляшки прийнято зберігати в горизонтальному положенні: пробка постійно омивається вмістом. При високій вологості псуються етикетки і пліснявіють пробки. А це означає, що вино буде віддавати затхлістю. Взагалі сторонні запахи наносять провину непоправної шкоди, намагайтеся не зберігати поряд з колекційними пляшками харчові продукти.

для винного погреба.jpg
Не допускати потрапляння сонячного світла, який згубно позначається на кольорі вина і насиченості. Світло кращий тьмяний і розсіяний, автоматично включається при відкритті дверей і выключающийся при закритті дверей/дверцята. І це ще не все! Вино не виносить усіляких вібрації і струсу, сильний шум. Це означає, що поблизу сховища не повинно бути будівництв, де забиваються палі, автомобільних трас з вервечками вантажівок, гудуть каналізаційних і опалювальних труб, залізниць. Навіть вібрації звичайного холодильника псують ніжну субстанцію. Тільки повна нерухомість гарантує гармонійний дозрівання дорогих вин і їх збереження найкращих якостей протягом всього періоду зберігання.

З чим погоджуються всі найбільші французькі винороби, так це з тим, що немає іншого способу дати терруара можливість виразити себе у вині з максимальною ясністю, крім як шанобливо ставитися до лозі і сміливо застосовувати методи невмешательского виноробства. Якщо ви хочете, щоб устами вашого вина заговорив терруар, ви повинні дати вашого провину можливість стати тим, чим йому написано на роду природою... і ваше завдання, зберігаючи бережливе ставлення винороба створити всі умови для реалізації його прихованого потенціалу. Ці умови мають конкретні фізичні параметри:
температура - 10-14°С (відрізняються по сорту вина);
вологість - 75%;
чистота навколишнього повітряного середовища;
темрява - відсутність джерел світла;
спокій - відсутність джерел вібрації.

Винный кондиционер .jpg
Кондиціонери для винного льоху дозволяє створити ідеальні умови для зберігання вина практично в будь-якому приміщенні Вашого будинку, або навіть обладнати під винотеку будь-вільний об'єм. Такі рішення особливо доцільні для континентального клімату України і давно з успіхом застосовуються при будівництві котеджів. Винний кондиціонер забезпечить ідеальні умови зберігання кращих вин - температура близько 14 градусів і вологість 70-80%, на які не впливають ніякі зовнішні умови. Тільки вино здатне красиво і благородно старіти.
Більш детальна інформація за окремими моделями винних кондиціонерів FONDIS WineMaster і кондиціонери для винних льохів WINEGUARD ( Mitsubishi Heavy Industries ).
 
Кондиціонери для винних льохів


Поиск по сайту

Услуги

Каталог

Акция

Кондиціонери Київ з установкою
Mitsubishi SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S купить по акции
Mitsubishi SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S купить по акции

Mitsubishi SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S купить по акции
Кондиціонер Mitsubishi Купити Київ

  УВАГА 

АКЦІЯ!!!

  Mitsubishi Electric

MSZ-HR25VF купити зі склада в Києві
MSZ-HR35VF купити олх Київ

Знижки на Mitsubishi Electric
MSZ-LN25VGV купити у Києві
MSZ-LN35VGV купити з монтажем  

Обслуговування кондиціонерів

АКЦІЯ! -  500 грн.

Вентилятор для камінів 

Монтаж кондиціонерів в Київ ціна - 1000 грн.!!!

+ витратні матеріали 1700 грн.!!!

Недорогий інверторний кондиціонер Galactic Proxima 

Ремонт кондиціонерів в Київ ціна

Установка кондиціонерів в Київ
Cooper&Hunter CH-S09FTX5
Кондиціонер з Wi-Fi CH-S09FTXE-NG
Cooper-Hunter CH-S09GKP8
CH-S07GKP8 купити з монтажем

Вибрати кондиціонер

Кондиціонери для винних льохів Wineguard 

DXK09Z6-S -600 $ інверторний кондиціонер на площу до 25 м2

Кондиціонер з wifi - Galactic Scandic 
Кондиціонер на обігрів до -30. GKZ10H-W/GCZ10H-W 
Кондиціонер з обігрівом  до -25 GKZ12H-W/GCZ12H-W

Купити кондиціонери MITSUBISHI ELECTRIC у Києві
Многозонові кондиціонери Hisense
Кондиціонери Mitsubishi Heavy
Кондиціонери мультиспліт

Київ електрокаміни Dimplex
Купити
 електрокамін 

 


кондиционеры митсубиси киев

boneco