ЧІЛЛЕРИ - РУФТОПИ - КОМПРЕСОРНО-КОНДЕНСАТОРНІ БЛОКИ 

Київ моноблочні чілери, теплові насоси, чиллери з виносними конденсаторами, гідромодулі, шафові прецизійні кондиціонери, компресорно-конденсаторні блоки, руфтопи, фанкойли вибрати і купити в Києві і в Україні.

Телефонуйте для консультацій і правильного підбору чилера, компресорно-конденсаторних блоків, руфтопів. Наші фахівці нададуть кваліфікаційну консультацію.
☎   (044) 227 - 75 - 89
kyivstar.jpg  (067) 152 - 25 - 41

Моноблочні чиллери і теплові насоси з повітряним охолодженням конденсатора

з осьовими вентиляторами

Призначені для установки на відкритому місці, наприклад, на відкритому майданчику, на даху, зовнішній стіні і т.д. Охолодження конденсаторів здійснюється за рахунок вентиляторів. При цьому необхідно забезпечити безперешкодний вхід і вихід повітря, оскільки осьові вентилятори створюють дуже малий напір. У гамі продукції CLINT моноблочні агрегати серії СНУ, SL низькошумні версії застосовується сорочка або кожух на компресори, SSL наднизькошумна версія - додатково до SL версії використовуються низькообертові вентилятори. Всі ці заходи призводять загалом до зниження звукової потужності агрегату. Всі агрегати опціонально мають вбудовані гідромодулі: накопичувальний і розширювальний баки, один або два насоса.

СНУ\ FC з вбудованими теплообмінниками для режиму Фрі кулінг (Free Cooling). У цьому режимі при температурах навколишнього повітря нижче 0°С охолодження теплоносія здійснюється через вбудований теплообмінник без використання машинного охолодження.

Переваги: Агрегат повністю готовий до роботи, заправлений холодоагентом, пройшов випробування перед відвантаженням, необхідно тільки під'єднати до гідравлічного контуру і підвести електроживлення. Немає обмежень по довжині і перепадів по висоті між чиллером і споживачами.

Недоліки: Сезонний злив води або використання незамерзаючих рідин.
Моноблочные-чиллеры-2.jpgМоноблочные-чиллеры-3.jpgМоноблочные-чиллеры-4.jpg

Призначені для установки на відкритому місці, наприклад, на відкритому майданчику, на даху, зовнішній стіні і т.д. Охолодження конденсаторів здійснюється за рахунок вентиляторів. При цьому необхідно забезпечити безперешкодний вхід і вихід повітря, оскільки осьові вентилятори створюють дуже малий напір. У гамі продукції CLINT моноблочні агрегати серії СНУ , SL низькошумні версії застосовується сорочка або кожух на компресори, SSL наднизькошумна версія - додатково до SL версії використовуються низькообертові вентилятори. Всі ці заходи призводять загалом до зниження звукової потужності агрегату. Всі агрегати опціонально мають вбудовані гідромодулі: накопичувальний і розширювальний баки, один або два насоса.
СНУ\ FC з вбудованими теплообмінниками для режиму Фрее кулінг (Free Cooling). У цьому режимі при температурах навколишнього повітря нижче 0°С охолодження теплоносія здійснюється через вбудований теплообмінник без використання машинного охолодження.
Переваги: Агрегат повністю готовий до роботи, заправлений холодоагентом, пройшов випробування перед відвантаженням, необхідно тільки під'єднати до гідравлічного контуру і підвести електроживлення. Немає обмежень по довжині і перепадів по висоті між чиллером і споживачами.

Чіллери і теплові насоси з повітряним охолодженням з відцентровими вентиляторами

Призначені для установки усередині приміщення (горище, венткамери, підвали, підсобні приміщення). Повітря для охолодження конденсатора забирається, як правило, з приміщення і викидається на вулицю за спеціальним воздуховодам відцентровими вентиляторами, що створюють напір до 140 Ра. Пропонуються чиллери внутрішньої установки серія CRA, опціонально версії SL, SSL з вбудованими гідромодулями. Для подолання опору мережі повітроводів. CLINT пропонує опціонально вентилятори з більш високим напором до 280 Ра.

Переваги: Прихована установка може працювати на воді без сезонного зливу.

Недоліки: потреба у площах для установки агрегатів, додаткові витрати на виготовлення і прокладання повітроводів.
Чиллеры-5.jpg

Чіллери і теплові насоси з водяним охолодженням конденсатора

Призначені для установки усередині приміщення, вони більш прості по конструкції і мають меншу вартість, ніж моноблочні чиллери з повітряним охолодженням конденсатора. Для охолодження конденсатора використовується теплоносій, який охолоджується в виносних теплообмінниках (сухих охолоджувачах-драйкулерах), обдуваються вентиляторами. CLINT пропонує чиллери серії СWW, опціонально з вбудованими гідромодулями і версією SL.

Переваги: Можливість цілорічної роботи системи з застосуванням незамерзаючих рідин для контуру конденсатора. Драйкулери можуть бути з різним рівнем шуму.

Недоліки: Необхідно додаткове обладнання для циркуляції теплоносія між чілерів, драйкулером і труби. Більш низька ефективність чиллера з-за високої температури конденсації. Регулювання і підтримка температури теплоносія на вході в конденсатор.
Чиллеры-6.jpgЧиллеры-7.jpgЧиллеры-8.jpg

Чілери з виносними конденсаторами повітряного охолодження

Встановлюються, як правило, в приміщенні, а сам конденсатор встановлюється на вулиці (на даху, на зовнішній стіні тощо), як і чиллер з осьовими вентиляторами. Чиллер і конденсатор з'єднуються між собою магістралями хладагента. Застосування чилерів цього типу спрощує обслуговування і підвищує надійність роботи. Такі агрегати виконані на базі чилерів з водяним охолодженням конденсатора. Чилери CLINT представлені серією МЕА, з опціональною версією SL, вбудовані гідромодулі без накопичувального бака в агрегатах холодопродуктивністю до 200 кВт.

Переваги: Не потрібно теплоносій і гідравлічного контуру для охолодження конденсатора, конденсатори можуть бути з різними рівнями шуму. Простота установки. Ризик розморожування теплоносія зведений на мінімум і може працювати на воді.

Недоліки: Обмеження по довжині хладоновых трас і перепадів по висоті між чілерів та конденсатором. Потрібна більш висока кваліфікація фахівців для розробки хладоновых трубопроводів.
Чиллеры- выносными-конденсаторами-9.jpgЧиллеры-выносными-конденсаторами-10.jpg

Гідромодулі

Гідромодулі забезпечують подачу необхідної кількості теплоносія до споживачів і являє собою закінчений агрегат, що включає все необхідне обладнання (циркуляційні насоси з різними напірними характеристиками, розширювальні та акумулюючі баки від 50л. до 2500 л., запобіжний клапан, запірну арматуру, електроустаткування тощо).
Гидромодули-11.jpgГидромодули-12.jpg

Шафові прецизійні кондиціонери

Прецизійні кондиціонери призначені для застосування на об'єктах, де необхідно підтримувати температуру і вологість з великою точністю. Основні об'єкти, що потребують прецизійного кондиціонування, - це телекомунікаційні центри, серверні, фармацевтичні виробництва, музеї, чисті приміщення електронної промисловості та ін. Прецизійні кондиціонери забезпечують: точність підтримки температури ±1К; точність підтримки вологості ±2%; підвищений ступінь очищення повітря від пилу; можливість роботи в широкому діапазоні температур зовнішнього повітря від - 35° до +45°С; високу надійність при безперервній роботі.

Серія кондиціонерів SCA з виносними конденсаторами повітряного охолодження RCA.

Серія кондиціонерів SCW з водяним охолодженням конденсатора, теплоносій охолоджується в сухих охолоджувачах або може використовуватися міська вода.

Гідність: SCA - не потрібно теплоносій і гідравлічного контуру для охолодження конденсатора, конденсатори можуть бути з різними рівнями шуму. Простота установки. Можуть працювати цілорічно з використанням низькотемпературної опції.
Шкафные-кондиционеры-13.jpgШкафные-кондиционеры-14.jpgШкафные-кондиционеры-15.jpgШкафные-кондиционеры-16.jpg

Недолік: обмеження по довжині і перепаду хладоновых трас.

Гідність: SCW - можуть працювати при дуже низьких температурах повітря, немає обмежень по довжині трубопроводу між внутрішнім блоком і сухим охолоджувачем.

Недолік: Необхідний гідравлічний контур і додаткові елементи (насоси, розширювальний бак ...), регулювання і підтримка температури теплоносія на вході в конденсатор.
Компрессорно-конденсаторные-блоки-17.jpg
Компрессорно-конденсаторные-блоки-18.jpg

Компресорно-конденсаторні блоки з відцентровими вентиляторами

Призначені для підготовки рідкого хладагента, що подається в теплообмінник (випарник) повітрооброблюваного блоку, припливної установки. Блоки CLINT можуть встановлюватися на вулиці (серія МНА) або всередині приміщення (горище, венткамери, підвали, підсобні приміщення) - серія MRA. Повітря для охолодження конденсатора забирається, як правило, з приміщення і викидається на вулицю за спеціальним воздуховодам відцентровими вентиляторами, що створюють напір до 200-250 Па. У компресорно-конденсаторном блоці встановлені елементи: компресор, теплообмінник (конденсатор), ресивер, віддільник рідини, а також елементи керування та запобіжні пристрої.

Переваги: Висока ефективність системи безпосереднього охолодження, простота установки і монтажу при низькій ціні. Немає додаткового обладнання на стороні випарника (баків, насосів та ін).

Недоліки: Обмеження по довжині трас і перепадів висот фреонових трубопроводів між ККБ і випарником. Складне регулювання і підтримка температури на виході з випарника.
Руфтопы-19.jpgРуфтопы-20.jpg

Руфтопи

Дахові кондиціонери являють собою холодильну машину і блок обробки повітря з вбудованим контролером, конструктивно виконані у вигляді моноблока, призначеного для установки на плоских покрівлях будівель. Опціонально мають водяний і електричний калорифер. Опціонально встановлюється змішувальна камера (економайзер) для помішування свіжого повітря і режиму Фрі кулінг. Якщо дах має нахил, то кондиціонер встановлюється на спеціальних рамах. Дахові кондиціонери дозволяють одночасно здійснювати вентиляцію і регулювати температуру повітря в приміщенні. CLINT виробляє серію RTА.

Переваги: Компактність агрегату, не потрібно приміщення, мала заправка холодоагентом, швидке введення в експлуатацію.

Недоліки: При використанні водяного калорифера є ризик його розморожування при аварійному відключенні енергозабезпечення будівлі.
Фанкойлы-21.jpgФанкойлы-22.jpgФанкойлы-23.jpg

Фанкойли

Фанкойл - конвекторний теплообмінник або вентиляторний довідник призначений для фільтрації повітря і створення комфортної температури в приміщеннях. Складається з наступних основних частин: оребрення теплообмінника для охолодження або нагрівання повітря; багатошвидкісного вентилятора; повітряного фільтра; двох або триходового клапана; піддону для збору конденсату; системи управління. Регулювання продуктивності фанкойла здійснюється шляхом зміни швидкості обертання вентилятора або зміни витрати рідини шляхом відкриття або закриття клапанів. Управління фанкойлами здійснюється з пульта управління. Фанкойли можуть бути в декоративному корпусі і без декоративного корпусу, з лінійки CLINT серії Marvin, Floyd, Elmer. CLINT пропонує фанкойли настінного монтажу HWW, а так само касетні TCW для монтажу в застельовому просторі.
Є складовою частиною холодильного контуру і призначені для відведення теплоти з холодильного контуру. Конденсатори застосовуються для роботи чилерів з виносними конденсаторами. Чиллер встановлюється всередині будівлі, а конденсатор монтується на вулиці. Конденсатор виготовляється як правило з мідних труб з алюмінієвим ребрами для збільшення площі теплообміну. Вентилятор(и) продуває повітря через ребра. В конденсат надходить гарячий газоподібний холодоагент і при охолодженні переходить з газової фази в рідинну. Завод виробляє широку гаму конденсаторів повітряного охолодження з різними шумовими характеристиками, які можна швидко і просто підібрати конденсатори для відповідного чиллера за таблицями.

Призначення сухих охолоджувачів - охолодження рідин. Конструктивно вони схожі конденсаторів тільки замість холодоагенту через теплообмінник протікає охолоджувана рідина (вода, водоэтиленгликолевая суміш...).

Конструктивно вони можуть бути плоскими або V образними для відведення теплоти великої потужності.

Виносні конденсатори.jpg

Фанкойлы-25.jpg

 


Поиск по сайту

Услуги

Каталог

Акция

Кондиціонери Київ з установкою
Mitsubishi SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S купить по акции
Mitsubishi SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S купить по акции

Mitsubishi SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S купить по акции
Кондиціонер Mitsubishi Купити Київ

  УВАГА 

АКЦІЯ!!!

  Mitsubishi Electric

MSZ-HR25VF купити зі склада в Києві
MSZ-HR35VF купити олх Київ

Знижки на Mitsubishi Electric
MSZ-LN25VGV купити у Києві
MSZ-LN35VGV купити з монтажем  

Обслуговування кондиціонерів

АКЦІЯ! -  500 грн.

Вентилятор для камінів 

Монтаж кондиціонерів в Київ ціна - 1000 грн.!!!

+ витратні матеріали 1700 грн.!!!

Недорогий інверторний кондиціонер Galactic Proxima 

Ремонт кондиціонерів в Київ ціна

Установка кондиціонерів в Київ
Cooper&Hunter CH-S09FTX5
Кондиціонер з Wi-Fi CH-S09FTXE-NG
Cooper-Hunter CH-S09GKP8
CH-S07GKP8 купити з монтажем

Вибрати кондиціонер

Кондиціонери для винних льохів Wineguard 

DXK09Z6-S -600 $ інверторний кондиціонер на площу до 25 м2

Кондиціонер з wifi - Galactic Scandic 
Кондиціонер на обігрів до -30. GKZ10H-W/GCZ10H-W 
Кондиціонер з обігрівом  до -25 GKZ12H-W/GCZ12H-W

Купити кондиціонери MITSUBISHI ELECTRIC у Києві
Многозонові кондиціонери Hisense
Кондиціонери Mitsubishi Heavy
Кондиціонери мультиспліт

Київ електрокаміни Dimplex
Купити
 електрокамін 

 


кондиционеры митсубиси киев

boneco