Дізнайтеся чому важливий чистий і оптимально вологе повітря

boneco.jpg
Для дитячої кімнати - здоров'я матері і дитини

Ще до народження дитини майбутні батьки починають цікавитися всім, що так необхідно для їх здоров'я дитя. А як тільки малюк з'являється на світ, слідують всім радам педіатрів. Режими сну і годування, прогулянки на свіжому повітрі, гімнастика для новонароджених - багато чому треба навчитися, щоб стати хорошими батьками. Нічого не забули? Найважливішу роль у розвитку дитини відіграє мікроклімат кімнати, в якій він живе. І на це зверне увагу кожен педіатр.

 

Зволожувач повітря користь. Що кажуть лікарі?

Про негативний вплив погодно-метеорологічних умов на організм дитини, систему його адаптації та перебіг різних захворювань свідчать численні приклади порушень клінічних, функціональних і лабораторних показників гомеостазу. Досвідчені педіатри-клініцисти добре знають, що діти раннього віку, особливо 1-го року життя, найбільш чутливі до зміни метеоумов. Причин цієї обставини може бути кілька. По-перше, внутрішньоутробно розвивається дитина оточений відносно постійними за складом і кількістю навколоплідними водами, що представляють своєрідний бар'єр (буфер) між ним і зовнішнім середовищем. Після народження немовля потрапляє в абсолютно інші «кліматичні» умови, що, безумовно, є сильним стресом. Ще однією обставиною є підвищена гідрофільність тканин. Дитина 1-го року життя містить на 10-15% рідини більше, ніж дорослий організм, проте навіть незначна втрата рідини в силу цілого ряду морфофункціональних і метаболічних особливостей дітей може призвести до значних порушень в різних органах і системах.
Ілюструючи це положення можна навести результати докторської дисертації Н.М. Шавази (1995 р.), виконаної при науковому консультуванні академіка РАМН Н.Н. Володіна. Встановлено, що висока температура в поєднанні з сухістю повітря (вологість до 20%) різко збільшують «теплове навантаження» організму і викликає ряд порушень його функцій. Фундаментальними дослідженнями доведено, що знижена вологість має визначальне значення в структурі несприятливих екологічних впливів для дітей раннього віку. Цікавим фактом є те, що пік бронхолегеневої захворюваності припадає саме на літній період із зниженою вологістю. Принциповим і практично важливим положенням роботи є те, що автор довів позитивне значення створення оптимального мікроклімату в палатах для виходжування дітей: оптимальна температура 22-24оС при відносній вологості 55-60%.

 

Користь і шкода сучасних технологій для дитячої кімнати і здоров'я дітей!

Науково-технічний прогрес, удосконалення технологій та будівельної індустрії надали сучасній людині можливість значно зменшити вплив оточуючих несприятливих факторів. Наприклад, встановлення хороших склопакетів дійсно дозволяє значно зменшити вплив шуму і попадання пилу в житлові приміщення. Однак якщо температурний режим ми в змозі змінювати, збільшуючи або зменшуючи потужність нагрівальних батарей, то вологість, як правило, залишається безконтрольною і важко керованою. Падіння ж вологості нижче 40%, як було описано вище, може сприяти розвитку цілого ряду небажаних явищ, особливо для дітей молодшого віку.
Необхідно згадати ще про одну обставину. Уважні батьки прагнуть, щоб їх діти якомога більше часу проводили на свіжому повітрі, особливо в осінньо-зимовий період. Однак знижена температура повітря, дощ і підвищена вологість на вулиці різко змінюється на умови «оптимального» комфорту з рівнем вологості нижче фізіологічної норми (менше 40%). Організму дитини необхідно швидко адаптуватися, пристосуватися до нових факторів. Однак подібна щоденна «тренування» може призвести до виснаження резервів дитини, сприяти погіршенню самопочуття і, врешті-решт, розвитку захворювання. Формування ж фізіологічного мікроклімату в житло, що враховує не тільки температуру, але відносну вологість дозволяє мінімізувати адаптаційні навантаження для організму, що росте. Додамо, що занадто сухе повітря в приміщенні пересушує шкіру, тим самим знижуючи захисні властивості і створюючи дискомфорт для малюка. Як зазначають лікарі, при зниженій вологості навіть у здорових дітей можливі зміни добового режиму функції нирок і розвиток дисбактеріозу. Якщо ж у дитини вже є проблеми зі здоров'ям, то сухе повітря лише спровокує рецидиви, знизить ефективність традиційно застосовуваних методів лікування і послужить «пусковим моментом» для розвитку у дітей хронічних захворювань.

 

Дитячі зволожувачі повітря для будинку дивовижні результати!

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, в компанії PLASTON розробили спеціальні прилади - зволожувачі повітря Boneco і Air-O-Swiss (AOS), які створюють в приміщенні здоровий повітря для здоров'я дитини. І перше, що порекомендують як продавці кліматичної техніки, так і ті, хто успішно використовують прилади для підтримки здорових кліматичних умов у дитячій - це «мийки повітря» Air-O-Swiss 2055/2055D/1355N. Чому? Розкриємо всі секрети відразу.
Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання змінних фільтрів. Їх роль виконує унікальна запатентована система пластикових дисків з "стільникового" адсорбуючою поверхнею. Обертаючись як млин, вони безперервно омиваються водою з піддону. Проходячи між дисками, сухе повітря насичується вологою і очищається від механічних забруднень. Завдяки пристрою попередньої іонізації частинки пилу активніше притягуються до поверхні дисків і потім змиваються водою в піддон. Знезараження води в піддоні здійснюється з допомогою антибактеріальної системи ISS (іонізуючий срібний стрижень). Унікальна антибактеріальна система ISS знезаражує воду в піддоні, вбиваючи понад 650 різних видів бактерій. Все геніальне - просто, і цей вислів повною мірою можна віднести до «миття повітря». Адже догляд і експлуатація цих приладів настільки прості, що ви можете забути про технічні складнощі, і цілком присвятити себе вихованню малюків. А спеціальний контейнер для ароматичних масел дозволить наповнити кімнату вашим улюбленим ароматом (Air-O-Swiss 2055/2055D). З допомогою електронного гігростата прилад самостійно підтримує заданий рівень вологості.
Однак вибір «кліматичної няні» для дитячої не обмежується тільки «мийками повітря». У списку рекомендованих приладів не менш ефективні і традиційні прилади. Видатними технічними характеристиками володіють наступні моделі зволожувачів, створені всі тим же відповідальним виробником - компанією Plaston. Air-O-Swiss E2441/2251/2241 працюють за принципом природного, саморегульованого випаровування. Незаперечною зіркою в лінійці традиційних зволожувачів повітря названа модель Air-O-Swiss E2441. У новому приладі Air-O-SwissE2441 як конструкція, так і дизайн зволожувача повітря продумані настільки, що не містять жодної зайвої «утяжеляет» деталі. Air-O-Swiss E2441 працює за принципом природного холодного випаровування. При заповненні приладу водою поплавковий вимикач піднімається разом з рівнем води. Коли резервуар заповнений до максимального рівня, наконечник поплавця закриває приймальну горловину пристрою. Антибактеріальний зволожуючий фільтр вбирає воду. За рахунок капілярного ефекту фільтр постійно знаходиться в зволоженому стані. Вентилятор проганяє сухе повітря через випарні елементи, і з приладу повітря виходить вже зволоженим. Завдяки наданню повітрю потрібного напрямку постійне зволоження можна підтримувати при будь-якому рівні води. Тому пристрій забезпечує оптимальну вологість повітря без додаткових приладів управління. Цей прилад - модель 2008/2009 року - вже встиг отримати високу нагороду в галузі індустріального дизайну - міжнародну премію Reddot Design Award 2008. Він зовсім не тільки всередині, але і зовні, - і технічного, і по зовнішньому виконанню.

 

Зволожувач повітря дитячий для дитячої кімнати!

Щоб дитину нічого не турбувало під час сну, батьки намагаються відключити всі потрібні і непотрібні прилади, завісити вікна світлонепроникними шторами, говорити пошепки і ходити в м'яких тапочках, не створюючи додатковий шум. Щоб не порушити тиху атмосферу, не варто відключати «миття повітря» або ж традиційний зволожувач, просто переведіть її роботу на нічний режим. Прилади з високою відповідальністю будуть підтримувати здоровий мікроклімат навіть вночі. При встановлення нічного режиму рівень шуму, видаваний роботою приладу, буде нижче 25 дБ, тобто тихіше, ніж цокає годинник.

 

7142.jpgКористь для дитячої кімнати і вдома

Більшість кімнатних рослин, які радують нас яскравими фарбами, створеними природою, прийшли до нас з дуже далеких країн. Але чи добре ми знаємо потреби рослин, які купуємо у квіткових салонах і прикрашаємо ними свої будинки? Одним рослинам потрібно багато сонця, інші воліють тінь, деякі ні дня не можуть прожити без води, а є й такі, яким без води живеться чудово. Безліч різновидів рослин, і у кожного свій характер. Ось один із прикладів - аспарагус (Asparagus). Тільки професійні квітникарі знають, що цвісти це рослина буде тільки при оптимальному для цих рослин рівні вологості. В умовах сухого повітря аспарагус просто-напросто сповільнюється у розвитку. Можна нескінченно приводити приклади, як поведуть себе рослини, якщо не створювати для них рідні кліматичні умови. В рекомендаціях по догляду за кімнатними рослинами найчастіше ми зустрічаємо наступне:

  • вологість повітря - висока,
  • оптимальний рівень вологості - 80%.

Так давайте розглянемо, яким чином ми можемо допомогти рослинам бути здоровими.

 

Зволожувач повітря користь

Історія вирощування рослин в кімнатних умовах іде своїми коренями в далеке минуле. Ще стародавні греки прикрашали свої будинки вазами, в яких цвіли рослини. Більш тисячі років тому в Китаї вже могли вирощувати карликові дерева у керамічному посуді, які ми знаємо під назвою бонсай.
Середньовічній Європі був відомий досвід організації зимових садів. Але по-справжньому революційний прорив був здійснений в епоху Великих географічних відкриттів, під час якої різко розширився асортимент рослин для європейців.
У 1240 році найперший в Європі зимовий сад був створений мистецтвом видатного садівника Альберта Магнуса. Видовище квітучих тропіків було настільки незвичним, що Магнуса навіть звинувачували у чаклунстві! Перший експеримент по створенню зимових садів виявився вдалим, а незабаром європейські монархи, прагнучи перевершити один одного, змушували садівників будувати оранжереї і вирощувати в них дивовижні рослини. В першу чергу вирощувалися апельсини (по-французьки «orange»), звідки і пішла назва «оранжерея». Не встояв перед спокусою і Петро I, який збудував невеликий павільйон для зимового утримання цитрусових.
Дуже цінним для кімнатного квітникарства було спостереження англійця Н.Уорда, який помітив, що в невеликій скляній камері навіть ніжні папороті відчувають себе непогано, а причина цього - висока вологість повітря! У 1834 р. Уорд сконструював перший «валізу» для перевезення рослин, який без побоювання встановлювали на палубі. Рослинам потрібно менше поливу і вони були захищені від солоних бризок. Тепер в Європу без втрат можна було привозити ніжні тропічні рослини: папороті, орхідеї, бромелієві. А через сто з невеликим років з'явився і перший зволожувач повітря Boneco, створений в тій же Європі, в Швейцарії, фахівцями компанії PLASTON.

 

Зволожувачі повітря для будинку ефективніше?

Всі любителі кімнатних рослин знайомі з традиційними методами догляду за своїми зеленими улюбленцями. Це і обприскування листя спеціальним розпилювачем (як це зворушливо робив найманий вбивця з фільму «Леон») і розпушування грунту, і грамотний полив. Але навіть при суворому дотриманні всіх правил «квіткового господарства» рослини часто хворіють, жовтіють і сохнуть, опадають квітки і бутони, кінчики листя стають коричневими і зморщеними. Всі ці ознаки є сигналами поганих кліматичних умов, а саме - зниженій вологості повітря. Традиційні способи змінять вологість повітря лише на нетривалий час і тільки поблизу квітів.
Фахівці Московського Ботанічного Саду Академії Наук Росії провели спеціальні дослідження. Виявилося, що волога, що міститься в повітрі, необхідна рослинам не менше, ніж кисень людям. Працюють електроплити, праски, телевізори, комп'ютери та інша побутова техніка осушують атмосферу квартири. Взимку холодне повітря містить вкрай мало вологи, а під час опалювального сезону рівень вологості в приміщенні падає іноді до 20%.
Дійсно, кімнатні рослини важко переживають настання зими. Їм не вистачає світла і тепла. Ми звикли боротися з холодом за підтримки центрального опалення і додаткових коштів обігріву (тепловентилятори, електричні обігрівачі). Але вирішивши проблему обігріву, ми втрачаємо вологість повітря, яка досягає позначки 20%, в той час, як для живого організму нормою вважають 50-60%. З вдячністю відзначають професійні садівники винахід і масовий випуск компанією Plaston зволожувачів повітря. Рекомендовані виробником зволожувачі повітря, ультразвукового і парового типів, враховують чутливість екзотичних рослин до кліматичних змін і створюють атмосферу, сприятливу для росту і розвитку.

 

Зволожувач очищувач повітря в ногу з технологіями!

У ультразвукових зволожувачах Boneco 7135/7133/7131/7136 і Air-O-Swiss U7142 вода з бачка подається на вібруючу з високою частотою мембрану, де розщеплюється в найдрібніші бризки. Мікроскопічні краплі фонтанують над мембраною і утворюють хмару, крізь яке вентилятор проганяє повітря. Випускаються пари тільки на вигляд здаються гарячими, на перевірку вони холодні і вологі, а також абсолютно безпечні. До того ж прилад оснащений вбудованим гігростатом, що дозволяє регулювати рівень «виробляється» вологості.
Парові зволожувачі, на відміну від ультразвукових, працюють за принципом гарячого випаровування. Зволоження повітря у цьому випадку відбувається стерильним пором. Зволожувач Boneco 2031, працює в новій випарної системи "Safe Heating" ("безпечний нагрів"). Замість двох занурених у воду електродів, Boneco 2031 функціонує моно-нагрівальний елемент з антипригарним покриттям. Він нагріває воду до 100°С в окремій камері і при цьому не кип'ятить весь обсяг. Антипригарне покриття нового довговічного нагрівального елемента виключає утворення накипу. Паровий зволожувач Boneco 2031 здатний створити аналог тропічного клімату для екзотичних рослин.
Боротися з уже з'явилася проблемою дуже важко. Набагато легше запобігти, ніж потім витрачати час, сили і гроші на її рішення і не завжди отримати позитивний результат.

 

Зволожувачі повітря для будинку і рослин!

Група професійних садівників з Державного технікуму ландшафтного дизайну вирішили перевірити, наскільки вірно твердження, що зволожувачі повітря - найкращі кліматичні друзі для кімнатних рослин. Для експерименту були придбані 2 примірники спатифиллума. Один квітка розмістили в кімнаті без зволожувача повітря, в іншій поряд з спатифиллумом поставили паровий зволожувач Boneco 2031. Температурні умови в двох кімнатах були однаковими (24 ºС), режим поливу, догляд за ґрунтом, обприскування - також нічим не відрізнялися. Пройшов 1 місяць. Спатіфіллум, находившись в кімнаті в тісній дружбі з зволожувачем повітря, продовжував сяяти здоров'ям. Його листя протягом усього місяця залишалися блискучими, рівного зеленого кольору, кінчики - свіжими, а головне - на ньому одним за одним з'являлися нові пелюстки. А ось рослина, яке знаходилося в сусідній кімнаті, довелося рятувати. Його листя почали жовтіти і опадати, їх кінчики висохли і побуріли, а нових листя не було і в помині. Добре ще, що не встигли з'явитися комахи-шкідники!
Не думайте, що цей експеримент став результатом загибелі спатифиллума. Його врятували. А в силу зволожувачів повітря повірили ще міцніше.

2055.jpgДля страждаючих від алергії

 

Потрібно визнати, що в структурі захворюваності, особливо серед дітей, в останні десятиліття спостерігається відчутне зростання алергічних захворювань, таких як атопічний дерматит, алергічний риніт, бронхіальна астма і ін Не вдаючись в досить складні механізми розвитку цих станів і аналіз факторів, звернемо увагу на те, що лікарі у своїх рекомендаціях обов'язково вказують на необхідність щоденного вологого прибирання житлових приміщень. Мета даної рекомендації - видалення осідаючого пилу, у складі якої, поряд з хімічними забруднювачами, присутні і інші шкідливі агенти, наприклад, пилові кліщі, численні мікроорганізми, спори грибів. З усієї цієї «біологічної суспензією», нерідко ключовою умовою хронізації захворювання, однією мокрою ганчіркою впоратися практично неможливо. Підтвердженням виняткової доцільності максимального очищення житлових приміщень може служити факт створення спеціалізованих палат для вагітних жінок, які страждають алергією. Звичайно, такі палати, в обробці яких, крім того, використовуються особливі інтактні неаллергенные матеріали, навіть у Москві можуть дозволити лише окремі клініки.

 

Небезпеки поряд

Найбільш важким періодом для людей, які страждають алергією на пилок, є час активного цвітіння рослин, коли в повітрі підвищується концентрація пилку, що виділяється рослинами і переноситься комахами у процесі запилення. Пилок рослин викликає в організмі алергіка імунну реакцію. Основні ознаки алергії на пилок, як говориться, у наявності - шкіра стає червоною, судини розширюються, з'являються нежить і чхання. Як зазначають медики, така реакція може виникнути у будь-якої людини, навіть якщо раніше алергії і не спостерігалося. Якщо з'являються такі симптоми як нежить, сльозотеча (в один і той же час року), якщо нежить триває більше тижня, і періодично виникає нічний безпричинний кашель, якого вдень вже немає - варто звернутися до лікаря. Самолікування в цьому випадку малоефективно.
Незважаючи на всі зусилля по дослідженню цього захворювання, воно досі до кінця не вивчено. Алергія може зненацька виникнути, так і раптово піти. На жаль, медицині поки не відомо засіб, яке б на сто відсотків могло позбавити від алергії. Тому боротьба з алергією спрямована в основному на придушення гістамінів і на попередження контактів з алергенами. Але якщо підходити до боротьби з алергією грунтовно, то можна звести до мінімуму прояв алергічної реакції організму. Є й інші види алергенів, які можуть викликати алергічні реакції протягом всього року незалежно від сезону - це частинки пилу.
З 1964 року, коли була встановлена зв'язок побутової алергії з підвищеною чутливістю до домашнього пилу, проблема придбала новий характер. Згідно з проведеними дослідженнями, більш ніж у 70% осіб, які страждають алергією на домашній пил, в середньому через 8 років розвивається бронхіальна астма (WDR/Quarks&Co 50612 Koein). У дітей з бронхіальною астмою, якій передували симптоми алергічного риніту, в 80% випадків виявляється алергія на домашній пил. Медики зробили висновок про те, що існує залежність виникнення деяких видів алергії від стану мікроклімату приміщення, і, зокрема, від рівня забрудненості повітря.
Однак розвиток технологій дозволяє сьогодні більш простими способами принципово зменшити «шкідливу» навантаження на організм.

 

Зволожувач повітря користь для здоров'я!

Ефективним засобом у боротьбі з побутовими алергенами можуть стати спеціальні кліматичні прилади - швейцарські очисники повітря і кліматичні комплекси з НЕРА-фільтрами. Використання очисників повітря і кліматичних комплексів більш ніж необхідно, якщо люди проживають в містах, де вихлопні гази, зміг і шкідливі викиди промислових об'єктів значно погіршують екологічну обстановку.
Секрет ефективної роботи очищувача (Boneco P2261), так само як і кліматичного комплексу (Air-O-Swiss 2071: очищення повітря здійснюється через триступеневу систему фільтрів і аналогічна професійної), полягає в наборі фільтрів. Воздухоочиститель ж відрізняється більш вузькою спрямованістю, в той час як кліматичний комплекс володіє більш широким функціоналом, додатково зволожуючи повітря.
Унікальна система фільтруючих елементів цих приладів включає в себе фільтр грубого очищення, фільтр класу HEPA, вугільний фільтр, пройшовши через які повітря повністю очищається від бактерій і алергенів і насичується корисними для здоров'я людини зарядженими іонами. Зупинимося на фільтрах детальніше.
Фільтр грубої очистки (префільтр) затримує великі забруднюючі частинки, тим самим продовжуючи термін служби HEPA-фільтру і вугільному фільтрі.
HEPA-фільтр являє собою волокнистий матеріал, складений у вигляді гармошки. Гарантує утримання 99,95% часток пилу, квіткового пилку і алергенів розміром до 0,3 мкм. Повітря проходить через HEPA-фільтр, на якому осідають частинки розміром до 0,001 мкм, що є причиною виникнення алергій (домашній пил, квітковий пилок, шерсть тварин і т. д.).
Вугільний фільтр поглинає тютюновий дим, чадний газ та формальдегіди, і інші неприємні запахи і шкідливі хімічні сполуки. Його необхідно регулярно міняти приблизно раз в 4-6 місяців (в залежності від забруднення).
Антибактеріальна касета випарника (Air-O-Swiss 2071) випарника перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів.
Очищувач повітря Boneco P2261 має функцію іонізації повітря. Негативно заряджені іони (аніони) сприяють поліпшенню самопочуття, підвищення фізичної працездатності та розумової активності, а також забезпечують профілактику захворювань дихальної системи. У приладі передбачена функція управління іонізацією повітря, що дозволяє користувачеві контролювати клімат у приміщенні у відповідності з рекомендаціями виробника і власними вподобаннями.
Все, що сьогодні сказано про очисники повітря і кліматичні комплекси - це не тільки рішення для протиалергенного очищення повітря в житлових, офісних та оздоровчих закладах. Нормалізація кліматичних параметрів і створення комфортного середовища для проживання людини, а це чисте і здорове повітря - важлива умова, щоб завжди бути в активній формі і в хорошому настрої.

 


650.jpgДля збереження дерев'яної меблів та паркету

Дерев'яні підлогові покриття, меблі, музичні інструменти та інші аксесуари з дерева, які присутні в житлових будинках, офісних приміщеннях, магазинах чуйно реагують на вплив навколишнього середовища. Іншими словами, не менш вимогливі до здоровим кліматичних умов, ніж люди. Чому? Дерево поглинає або втрачає вологу і, відповідно, розширюється або всихає, залежно від рівня вологості і температури навколишнього повітря. Про цю залежності дерева від вологості і температури знають всі, хто коли-небудь з ним працював. Ось згадаймо, якщо звичайно уважно слухали продавців дерев'яних меблів і паркету, що не буде визнаний гарантійним випадком те, що розсохлася паркет і покриття все в тріщинах, якщо ми не дотримувалися вимоги щодо догляду за ним.
Оптимальна вологість повітря є одним з найважливіших критеріїв змісту дерев'яних меблів, паркету. Ідеальна вологість для виробів з дерева - 40-65% при температурі 18-25°С. Взимку, коли повітря в приміщенні стає нестерпно сухим, вологість падає до позначки 15-20%, що відповідає рівноважної вологості деревини всього 4-5% (при нормі 8-12%)! Саме зниження вологості повітря нижче гранично допустимого рівня є головною причиною передчасного старіння меблів і втрати її зовнішнього вигляду.
Американське співтовариство інженерів з опалення, холодильної техніки і кондиціонування повітря (ASHRAE) опублікувало дані про «прийнятних» умовах всередині приміщень, згідно з якими температура повинна бути в межах від +21 до +24°С, а відносна вологість може коливатися від 40 до 50 %, а краще і до 60%.

Професіонали про вологи

Тема впливу вологості повітря на дерев'яне підлогове покриття активно розглядається професійним журналом FLOORING PROFESSIONAL MAGAZINE (підлогові покриття). Саме цей журнал не припиняє випускати публікації для професіоналів про захист підлогових покриттів. Наведемо витяги зі статті «Зона комфорту: вплив атмосфери всередині будівлі на дерев'яні підлоги», підготовлену Крейгом Девиттом (Hardwoodfloors Magazine) і опублікованій в журналі FPM (№ 9 - Технології та обладнання) ще в 2007 році.
«Як відомо, повітря має певну температуру і відносну вологість. Співвідношення температури і відносної вологості вивчається в певному розділі фізики та інженерної справи, який називається „психрометрия“, або „термодинамічні властивості повітря“. За законами психрометрии, в повітрі при певній температурі може містити певну кількість вологи. Тепле повітря може містити більше вологи, ніж холодний. Співвідношення фактичного вмісту вологи в повітрі і максимальної кількості вологи при певній температурі називається „відносною вологістю“. Відносна вологість (ІВ) виражається у відсотках (%). В повітрі при 50 % ІВ міститься половина вологи, яку повітря може утримувати при даній температурі.
До зміни ІВ може призвести і збільшення, і зменшення кількості вологи. Робота зволожувачів повітря, приготування їжі, купання і вологе прибирання, зрозуміло, збільшують присутність вологи в повітрі. Використання осушувачів і кондиціонерів - загальноприйнятий спосіб видалити зайву вологу з повітря і знизити ІВ. Таким чином, коли ми міняємо температуру всередині будівлі, це може вплинути на дерев'яні підлоги з-за відповідної зміни ІВ. 
Реакцію дерев'яних підлог на середу всередині приміщень можна передбачити, оскільки відома взаємозв'язок між температурою і ІВ. Більш стабільна середовище означає і більш стабільний стан підлог».
Реакцію меблів на зміну вологості повітря, як і підлогових покриттів, можна визначити по її зовнішньому вигляду. Особливо чутлива дерев'яні меблі з натуральної деревини (якщо меблі робиться з ДСП (деревно-стружкові плити), МДФ (плитний матеріал, виготовлений з висушених деревних волокон, оброблених синтетичними зв'язуючими речовинами), матеріалів, які в своєму складі мають стружку-опилку, вона не так піддається впливу сухого повітря, як меблі, зроблена з натуральної деревини). А чим меблі дорожче, тим в неї, природно, більше натуральних елементів, тим вона більше піддається впливу сухого та вологого повітря. Деревина - це натуральний пористий матеріал, меблі, зроблена з деревини дихає, як дихає, наприклад, шкіра людини або рослини. У вологе час року деревина просочується вологою, потім настає період холодів, роботи центрального опалення, повітря висихає, і деревина або шкіра цю віддають вологу.
Відповідно, коли матеріал містить вологу, він трохи розширений, коли він віддав вологу, він звужується, втрачаючи в розмірах. Якщо за рік так відбувається кілька разів, а при нашому кліматі так і трапляється, то матеріали, з яких зроблена наша меблі, паркет, шкіряні дивани, починають деформуватися, тріскатися, скрипіти і розсихатися.

Як давно люди навчилися вирішувати цю проблему?

Виходить, що «здоров'я» дерев'яного паркету, меблів, додамо ще й музичних інструментів, втім, як і здоров'я людини напряму залежить від кліматичних умов. І ми в силах вирішити проблему недостатньої вологості. Ще в 1971 році, коли компанія Plaston перша в світі винайшла такий прилад - рішення зволожувач повітря. Компанія Plaston не тільки сконструювала зволожувач, але і перша вивела цей продукт на ринок. У 70-х роках зволожувачі стали користуватися величезних попитом, люди зрозуміли, що втомилися від скрипу дверей, паркету, зіпсованої меблів, растрескавшихся шкіряних диванів.
Для догляду за паркетною підлогою та виробів з дерева ідеально підійдуть і традиційні ультразвукові зволожувачі повітря Boneco 7131/7136/7133/7135 і Air-O-Swiss U7142/U7146/E2441/2251/2241.
Інноваційний спосіб розпилення води у ультразвукових зволожувачах Boneco і Air-O-Swiss дозволяє використовувати цікавий фізичний ефект - вода з бачка подається на вібруючу з високою частотою мембрану, де розщеплюється в найдрібніші бризки. Ці краплі фонтанують над мембраною і утворюють хмару, крізь яке вентилятор проганяє повітря. Випускається пар, розсіюючись в повітрі, ефективно його зволожує. Прилад оснащений вбудованим гігростатом, що дозволяє регулювати рівень «виробляється» вологості, що особливо важливо для виробів з дерева, оскільки не призводить до надлишку вологи в повітрі.
В основу роботи традиційних зволожувачів Air-O-Swiss покладено принцип природного «холодного» випаровування, згідно з яким повітря, прогоняемый вбудованим вентилятором, проходить через спеціальну випарну сітку зволожуючого фільтра і вже зволоженим повертається в приміщення. Найбільш ефективний традиційний зволожувач повітря Air-O-Swiss в зимовий період, забезпечуючи створення комфортних кліматичних умов, коли навіть при високій відносній вологості атмосферного повітря його абсолютна вологовміст залишається надзвичайно низьким. А, як ми пам'ятаємо, зима - найважчий час для дерев'яних меблів і паркету.
Зволожувачі повітря Boneco і Air-O-Swiss дозволяють значно продовжити термін життя паркету і виробів з дерева для того, щоб вони довгий час радували нас красою натуральної природи.

Історія з життя стародавнього піаніно.

У 2008 році до компанії Plaston прийшло ось якого листа: 
«Шановні фахівці компанії Plaston. Зволожувач повітря - необходимейшая річ в будинку, зрозумів я це, на жаль, лише недавно, ось моя історія. У моєї бабусі в квартирі було, і слава богу досі стоїть, шалено красиве антикварне піаніно, з різьбленими свічниками, як в історичних фільмах. Йому б при королівському дворі стояти, але ні, „пощастило“ йому тулитися в жаркій маленькій квартирі. І ось, одного разу, прийшовши в гості до бабусі зауважив, що корпус нашого музичного героя став тріскатися, педалі з країв вкрилися іржею, а відкривши кришку виявив, що струни майже на межі натягу. У розгубленості я подзвонив до товариша, яка закінчила музичне училище, і той дав мені просте пояснення, що причина усіх „хвороб“ нашого дорогого фортепіано, до всього чому стояв поруч з батареєю, дуже сухе повітря в квартирі. Так, ще у моєї бабусі є боязнь провітрювання кімнат у холодну пору, так як будь-протяг неодмінно провокує то нежить, бронхіт. Шляхом нехитрих міркувань, я вирішив купити бабулі зволожувач повітря, попередньо привівши в порядок і почистивши сам інструмент. І, о диво! Через 2 тижні піаніно відчувало піднесення музичним духом. Ніяких тріщин, іржі, дерево знову стало блискучим і гладким, і найдивовижніше не тільки воно, але й бабуся стала бадьорішою - нежить зник, вона навіть зняла свої численні жилетки, панчохи, хустки. Так, що там говорити, навіть щічки порожевіли і посмішка заграла. Ось такий ось спаситель-зволожувач. А бабуся знову стала грати на фортепіано! Так! Розумно-вологе повітря творить чудеса все-таки!»
І такі історії в адресу компанія Plaston приходять дуже часто. Адже не кожен виробник отримує прямі подяки від своїх споживачів.


Для боротьби з інфекційними захворюваннями

Кожен рік епідемія грипу стає головною темою, яка хвилює суспільство. А адже саме осінньо-зимовий період - це час загострення інфекційних захворювань для людей різного віку, від немовлят до людей похилого віку. Чи знаємо ми, що вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому теплому і нерухомому повітрі, але майже миттєво руйнуються в повітрі прохолодному, вологому і рухомому?
Дитячий лікар Євген Олегович Комаровський (автор популярних книг про дитяче та батьківському здоров'я, творець і керівник медичного центру «Клініка Комаровського» - Клиником) зазначає: «Повітря!!! Вірусні частинки годинами зберігають свою активність в сухому теплому і нерухомому повітрі, але майже миттєво руйнуються в повітрі прохолодному, вологому і рухомому. Гуляти можна скільки завгодно. Підчепити вірус під час прогулянки практично нереально. У цьому аспекті, якщо вже ви вийшли погуляти, то не треба показушного ходіння в масці по вулицях. Вже краще подихайте свіжим повітрям, а маску натягніть перед входом в автобус, офіс або магазин.
Оптимальні параметри повітря в приміщенні - температура близько 20°С, вологість 50-70%. Обов'язково часте й інтенсивне наскрізне провітрювання приміщень. Будь-яка система опалення сушить повітря. Саме початок опалювального сезону став початком епідемії грипу! Контролюйте вологість! Мийте підлогу! Включайте зволожувачі повітря! Наполегливо вимагайте зволоження повітря і провітрювання приміщень у дитячих колективах! Краще тепліше одягніться, але не вмикайте додаткових обігрівачів».

У підтвердження вищесказаного наведемо результати досліджень Медичної школи Маунт Сінай в Нью-Йорку, де в 2007 році повідомили, що «розкрили причину сезонного характеру епідемій грипу». Виявилося, що при більш низькій температурі і сухому повітрі патогенність вірусу грипу значно підвищується.
Заради приголомшливого відкриття, довелося похворать цілого батальйону морських свинок. Тварин поміщали в різні умови і прийшли до висновку, що, чим вище вологість і температура в приміщенні, тим менше шансів підчепити неприємну хворобу.
У дослідах американські вчені показали, що при низькій вологості 20-35% грипом заражалось від 75 до 100% тварин. При 50% вологості спостерігався тільки один випадок зараження, а при 80% - жодного. Таким чином, доведено, що сухе повітря різко посилює заразність вірусу. Тобто достатньо в громадських місцях: транспорті, будинках і квартирах збільшити вологість і температуру, то можна буде запобігти епідемії грипу.
Класифікацію відносної вологості повітря для гігієнічних цілей в цілому можна представити таким чином:

  • 20% і нижче - екстремально низька;
  • 30-40% - низька;
  • 40-55% - оптимальна;
  • 60-65% - підвищена;
  • 70-75% - висока;
  • 80% і вище - екстремально висока.

20% і нижче —  саме такий рівень вологості в наших будинках, коли починає працювати центральне опалення. Якщо продовжувати не звертати увагу на екологію наших будинків, проблеми зі здоров'ям досягнуть критичної позначки.
«Встановлено, що висока температура в поєднанні з сухістю повітря (вологість до 20%) різко збільшують „теплове навантаження“ організму і викликає ряд порушень його функцій», - наголошується в докторській дисертації Н.М. Шавази (1995 р.), виконаної при науковому консультуванні академіка РАМН Н.Н. Володіна. «Фундаментальними дослідженнями доведено, що знижена вологість має визначальне значення в структурі несприятливих екологічних впливів для дітей раннього віку. Цікавим фактом є те, що пік бронхолегеневої захворюваності припадає саме на літній період із зниженою вологістю».
У численних своїх роботах професор Шавази довів позитивне значення створення оптимального мікроклімату в палатах для виходжування дітей: оптимальна температура 22-24С при відносній вологості 55-60%«.
Рішення поруч: зволожувачі повітря Boneco і Air-O-Swiss
Розвиток сучасних технологій дозволяє сьогодні більш простими способами принципово зменшити «шкідливу» навантаження на організм. Творець зволожувачів повітря Boneco і Air-O-Swiss, швейцарська компанія Plaston, найактивніше почала вирішувати проблему неякісного повітря в житлових приміщеннях.
Формулу здоров'я вирішують кліматичні прилади, що ефективно зволожують і очищають повітря в житлових та інших приміщеннях, де людина проводить велику кількість часу. Яким чином настільки компактні прилади виправляють якість повітря?
«Миття повітря» (Air-O-Swiss 2055/2005D, Air-O-Swiss 1355N) поєднує в собі функції зволоження і очищення (аналогічно очищення повітря після дощу в природі). При використанні «мийки повітря» відсутня необхідність в додаткових аксесуарах і видаткових елементах. Інноваційну систему знезараження води забезпечує іонізуючий срібний стрижень Ionic Silver Stick. Коментарі з приводу використання срібла зайві, т. к. багатовіковий досвід свідчить про особливі властивості цього металу. Їх основним конструктивним елементом є барабан з швидко обертаються вертикально розташованих дисків, що мають ребристу поверхню і своєю нижньою частиною занурених у воду. Повітря, що нагнітається вентилятором, охолоджує вологе диски і забирає з собою молекули води, а частинки пилу залишаються на дисках і змиваються в піддон. Час від часу диски потрібно знімати і мити в звичайній посудомийній машині.
Кліматичний комплекс (Air-O-Swiss 2071) забезпечує повне очищення повітря (пил, тютюновий дим, шкідливі гази) завдяки багатоступеневою системою фільтрів (HEPA-фільтр, антибактеріальний і вугільний фільтри), а також створює і підтримує оптимальну вологість в приміщенні. Передбачена функція ароматизації.
Традиційні зволожувачі (Air-O-Swiss E2441/2251/2241) працюють за принципом природного, саморегульованого випаровування. Автоматично підтримують комфортну вологість без додаткових пристроїв контролю.
Парові зволожувачі (Boneco 2031) використовують принцип кип'ятіння води, видаючи гігієнічно чистий пар. Прилади можна використовувати для інгаляції та ароматерапії. Також ідеальне рішення для оранжерей і зимових садів. Відрізняються простотою і безпекою в експлуатації. Автоматично відключаються при відсутності води.
Ультразвукові зволожувачі (Boneco 7131/7136/7133/7135, Air-O-Swiss U7142/ U7146) використовують самі передові технології зволоження повітря, мелкодисперсионное аерозольне розпилення води («ефект туману»). Забезпечені системами контролю вологості і інтенсивності випаровування. Можливість роботи зі звичайною водопровідною водою завдяки картриджу для пом'якшення води. Абсолютно безшумні.
Може здатися, що для формули здоров'я всієї родини швейцарська компанія Plaston створила занадто великий набір даних (в нашому випадку - це широкий модельний ряд). Але ж перед нами і чимало завдань: здоров'я дітей, батьків; створення сприятливого клімату для кімнатних рослин; збереження дерев'яної меблів і паркету. І багато-багато об'єктів, яким так потрібні здорові кліматичні умови.

Поиск по сайту

Услуги

Каталог

Акция

Кондиціонери Київ з установкою
Mitsubishi SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S купить по акции
Mitsubishi SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S купить по акции

Mitsubishi SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S купить по акции
Кондиціонер Mitsubishi Купити Київ

  УВАГА 

АКЦІЯ!!!

  Mitsubishi Electric

MSZ-HR25VF купити зі склада в Києві
MSZ-HR35VF купити олх Київ

Знижки на Mitsubishi Electric
MSZ-LN25VGV купити у Києві
MSZ-LN35VGV купити з монтажем  

Обслуговування кондиціонерів

АКЦІЯ! -  500 грн.

Вентилятор для камінів 

Монтаж кондиціонерів в Київ ціна - 1000 грн.!!!

+ витратні матеріали 1700 грн.!!!

Недорогий інверторний кондиціонер Galactic Proxima 

Ремонт кондиціонерів в Київ ціна

Установка кондиціонерів в Київ
Cooper&Hunter CH-S09FTX5
Кондиціонер з Wi-Fi CH-S09FTXE-NG
Cooper-Hunter CH-S09GKP8
CH-S07GKP8 купити з монтажем

Вибрати кондиціонер

Кондиціонери для винних льохів Wineguard 

DXK09Z6-S -600 $ інверторний кондиціонер на площу до 25 м2

Кондиціонер з wifi - Galactic Scandic 
Кондиціонер на обігрів до -30. GKZ10H-W/GCZ10H-W 
Кондиціонер з обігрівом  до -25 GKZ12H-W/GCZ12H-W

Купити кондиціонери MITSUBISHI ELECTRIC у Києві
Многозонові кондиціонери Hisense
Кондиціонери Mitsubishi Heavy
Кондиціонери мультиспліт

Київ електрокаміни Dimplex
Купити
 електрокамін 

 


кондиционеры митсубиси киев

boneco